Szokujące doniesienia. Uczestnik popularnego show oskarżony o... zamordowanie i poćwiartowanie swojej partnerki

Peter Bigun - odnoszący sukcesy prawnik, uczestnik ukraińskiej edycji popularnego programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" - został zatrzymany przez policję.
 Szokujące doniesienia. Uczestnik popularnego show oskarżony o... zamordowanie i poćwiartowanie swojej partnerki
/ screen video Facebook

O sprawie poinformował na Facebooku Andrij Nebitow, rzecznik policji obwodu kijowskiego. Funkcjonariusz szczegółowo opisał zbrodnię, której miał dopuścić się mężczyzna. 

Z opublikowanego wpisu wynika, że 37-letni Peter Bigun... miał poćwiartować ciało swojej dziewczyny, a następnie w nocy rozrzucić szczątki po śmietnikach obwodu Obukhiwskiego.

"Ręce i nogi włożył do walizki, którą następnie wrzucił do stawu. Ofiara została rozpoznana po markowej sukience. To naprawdę przerażająca historia niebezpiecznej miłości, cynizmu, desperackiej próby ukrycia śladów zbrodni i niezawodnej pracy kijowskich policjantów"

- czytamy we wpisie rzecznika policji.

Media informują, że służby przeszukały mieszkanie podejrzanego. Poinformowano, że odkryto tam wstrząsające znalezisko - w lodówce znaleziono ludzki język, nerkę, macicę i serce. 

Jak podaje plotkarski portal Pudelek, podczas nagrań do "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Peter Bigun przedstawiał się "jako idealny kandydat na męża, który będzie rozpieszczać swoją partnerkę". Mężczyzna był właścicielem dobrze prosperującej kancelarii prawnej, żył na bardzo wysokim poziomie.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe