"Rozbijemy Zachód w drobny mak". Kadyrow chce zająć kraje NATO

Przywódca Czeczenii Ramzan Kadyrow ponownie grozi krajom NATO. Zapewnił, że jego armia rośnie w siłę i zaczyna stanowić poważne zagrożenie dla państw Zachodu.
Ramzan Kadyrow chce zająć kraje NATO
Ramzan Kadyrow chce zająć kraje NATO / Screen z kanału YouTube

Szef Republiki Czeczenii wiele razy podkreślał, że popiera inwazję na Ukrainę. Ogłosił, że już niedługo do akcji wkroczy pułk „Północny Achmat", jedna z czterech czeczeńskich formacji. Jej stworzenie zapowiadano już kilka tygodni temu. 

Kadyrow nie ma wątpliwości, że Władimir Putin zwycięży na Ukrainie, a następnie pójdzie zdecydowanie dalej.

– Rosja jest jedynym krajem na świecie, który opowiada się przeciwko piekielnej zgniliźnie Zachodu – przyznał Kadyrow w serwisie Telegram.

– Jesteśmy gotowi, aby na rozkaz, bez problemu zająć Kijów i kraje NATO. Naszym zahartowanym w prawdziwym boju jednostkom nie będzie w stanie oprzeć się żadna armia na świecie. Mamy doświadczenie, arsenał, wiarę, patriotyzm, ideę i prawdę! Zachód jeszcze nie rozumie, jak silni jesteśmy – straszył lider Czeczenów. 

Na tym jednak nie koniec gróźb. Kadyrow dodał, że wystarczy tylko rozkaz Władimira Putina, by jego bojownicy przystąpili do ataku. 

– Jesteśmy gotowi rozbić fałszywie demokratyczny, pseudoliberalny i militarno-barbarzyński front utworzony przez kraje zachodnie, które korumpują społeczność światową, próbując podporządkować sobie cały świat, w drobny mak – zaznaczył.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe