Oburzająca wpadka Barcelony. Tak nazwali Lewandowskiego

W sobotę Barcelona potwierdziła, że porozumiała się z Bayernem w sprawie transferu. Wcześniej taką informację przekazał też mistrz Niemiec. Polski piłkarz ma podpisać kontrakt po przejściu testów medycznych i wówczas nastąpi zawarcie pisemnej umowy między klubami. Tymczasem na stronie klubowej telewizji doszło do ogromnej wpadki.
 Oburzająca wpadka Barcelony. Tak nazwali Lewandowskiego
/ / Robert Lewandowski / fot. Wikipedia CC BY-SA 4.0 - Sven Mandel

Klubowa telewizja zaliczyła oburzająca wpadkę. 

Przygotowała materiał, w którym pokazano jak wyglądał pierwszy dzień Lewandowskiego w FC Barcelona. Problem w tym, że w tytule na stronie telewizji - Polaka przedstawiono jako "niemieckiego napastnika".

Robert, możesz ich tam lekko wyprostować? Bo pomylił ktoś odwagę z odważnikiem - napisał na Twitterze dziennikarz sportowy, Mateusz Borek. 

W poniedziałek Lewandowski powinien po raz pierwszy trenować z nowymi kolegami. We wtorek czasu miejscowego "Barca" rozegra pierwszy mecz kontrolny w USA - z Interem Miami. 23 lipca zmierzy się w Las Vegas z Realem Madryt, a trzy dni później w Dallas z Juventusem Turyn. W ostatni dzień lipca wicemistrz Hiszpanii w Nowym Jorku zagra z miejscową drużyną Red Bulls.

Niewykluczone, że w którymś z nich Lewandowski zadebiutuje w barwach 26-krotnego mistrza Hiszpanii, 31-krotnego zdobywcy krajowego pucharu, który pięć razy sięgnął po Puchar Europy.

Oficjalna prezentacja Lewandowskiego jako nowego gracza Barcelony na Camp Nou odbędzie się prawdopodobnie na początku sierpnia.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe