Szukaj
Konto

Oburzająca wpadka Barcelony. Tak nazwali Lewandowskiego

19.07.2022 11:25
Oburzająca wpadka Barcelony. Tak nazwali Lewandowskiego
Źródło: / Robert Lewandowski / fot. Wikipedia CC BY-SA 4.0 - Sven Mandel
Komentarzy: 0
W sobotę Barcelona potwierdziła, że porozumiała się z Bayernem w sprawie transferu. Wcześniej taką informację przekazał też mistrz Niemiec. Polski piłkarz ma podpisać kontrakt po przejściu testów medycznych i wówczas nastąpi zawarcie pisemnej umowy między klubami. Tymczasem na stronie klubowej telewizji doszło do ogromnej wpadki.

Klubowa telewizja zaliczyła oburzająca wpadkę.

Przygotowała materiał, w którym pokazano jak wyglądał pierwszy dzień Lewandowskiego w FC Barcelona. Problem w tym, że w tytule na stronie telewizji - Polaka przedstawiono jako "niemieckiego napastnika".

- Robert, możesz ich tam lekko wyprostować? Bo pomylił ktoś odwagę z odważnikiem - napisał na Twitterze dziennikarz sportowy, Mateusz Borek.

W poniedziałek Lewandowski powinien po raz pierwszy trenować z nowymi kolegami. We wtorek czasu miejscowego "Barca" rozegra pierwszy mecz kontrolny w USA - z Interem Miami. 23 lipca zmierzy się w Las Vegas z Realem Madryt, a trzy dni później w Dallas z Juventusem Turyn. W ostatni dzień lipca wicemistrz Hiszpanii w Nowym Jorku zagra z miejscową drużyną Red Bulls.

Niewykluczone, że w którymś z nich Lewandowski zadebiutuje w barwach 26-krotnego mistrza Hiszpanii, 31-krotnego zdobywcy krajowego pucharu, który pięć razy sięgnął po Puchar Europy.

Oficjalna prezentacja Lewandowskiego jako nowego gracza Barcelony na Camp Nou odbędzie się prawdopodobnie na początku sierpnia.

Komentarzy: 0
Data publikacji: 19.07.2022 11:25
Źródło: wp.pl