loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] T. Rzymkowski: W Marcinie P. można było wyczuć chęć zemsty na PO. O Tusku mówił sam, bez pytania
Opublikowano dnia 30.06.2017 12:49
Gościem Marcina Wikło w telewizji internetowej wPolsce.pl był dzisiaj Tomasz Rzymkowski, poseł Kukiz'15 i członek komisji śledczej ds. Amber Gold.

Tomasz Rzymkowski, screen YT

Marcin P. to cynik. Pani Katarzyna była w innej sytuacji, inną osobowością się tutaj wykazała, raczej jako osoba wystraszona, chociaż krótszy kontakt z nią był, nie można było za bardzo jej usłyszeć, tylko zdawkowe wypowiedzi. Widać było poddenerwowanie i dyskomfort. Zupełnie inna sytuacja w przypadku Marcina P. Postawa pewna, zdecydowana, wyuczona roli, bezczelna, cyniczna i porażająca swoją postawą


- mówił Tomasz Rzymkowski.
 

Stwierdzenie, że on nie jest nic winien Polakom jest kwintesencją jego cynizmu. Poprzez to jedno zdanie stracił wszystko, jakąkolwiek sympatię którą mógłby mieć 


- stwierdził polityk.
 


źródło: twitter, youtube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Niech szkoły zaopiekują się miejscami pamięci
Umiejętna praca wychowawcza nauczycieli przyniosłaby znakomite rezultaty w tej materii.
avatar
Przemysław
Jarasz

Koniec psychozy strachu wśród kobiet w Zabrzu. Policja wytropiła zboczeńca
Koniec horroru i życia w strachu kobiet w śródmieściu Zabrza. Mężczyzna, który w okolicy podziemnego przejścia pod torami kolejowymi przy ul. Damrota (nieopodal stadionu Górnika Zabrze) napadał na kobiety, został wytropiony i zatrzymany przez zabrzańskich policjantów. Na wniosek prokuratury sąd wysłał go za kraty na co najmniej trzy miesiące. Jednakże za usiłowanie zgwałcenia trzech kobiet i doprowadzenia ich do tzw. innej czynności seksualnej, mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia. Kara ta może zostać zwiększona o połowę, gdyż podejrzany działał w warunkach recydywy. Zaledwie w 2015 roku opuścił mury więzienia, gdzie odsiadywał wyrok również za przestępstwa na tle seksualnym.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Michael Bartsch [TAZ]: "..."Różaniec do granic" został Euroregionowi Nysa oszczędzony"
Straszna, po prostu straszna jest ta niemiecka propaganda. Jest tak nieznośna, tak nachalna, że nawet gdyby się człowiek bronił przed tym rękami i nogami, to jednak trudno nie doszukiwać się analogii do propagandy z tamtych najbardziej mrocznych czasów. Kiedyś miałem w ręku numer wychodzącej przed wojną (i w czasie wojny) bardzo popularnej na Śląsku gazety „Der Oberschlesische Wanderer" (Górnośląski wędrowiec) poświęconej w dużym stopniu tematyce polsko-niemieckiego pogranicza (w latach dwudziestych i wcześnej pojawiały się tam nawet teksty w języku polskim). Wierzcie mi, ale ta dzisiejsza Polen-Hetze bardzo przypomina i w niczym nie ustępuje - przynajmniej pod względem nachalności - tamtej antypolskiej nagonce z lat poprzedzających wojnę, choć oczywiście jej charakter jest nieco inny.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.