loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] T. Rzymkowski: W Marcinie P. można było wyczuć chęć zemsty na PO. O Tusku mówił sam, bez pytania
Opublikowano dnia 30.06.2017 12:49
Gościem Marcina Wikło w telewizji internetowej wPolsce.pl był dzisiaj Tomasz Rzymkowski, poseł Kukiz'15 i członek komisji śledczej ds. Amber Gold.

Tomasz Rzymkowski, screen YT

Marcin P. to cynik. Pani Katarzyna była w innej sytuacji, inną osobowością się tutaj wykazała, raczej jako osoba wystraszona, chociaż krótszy kontakt z nią był, nie można było za bardzo jej usłyszeć, tylko zdawkowe wypowiedzi. Widać było poddenerwowanie i dyskomfort. Zupełnie inna sytuacja w przypadku Marcina P. Postawa pewna, zdecydowana, wyuczona roli, bezczelna, cyniczna i porażająca swoją postawą


- mówił Tomasz Rzymkowski.
 

Stwierdzenie, że on nie jest nic winien Polakom jest kwintesencją jego cynizmu. Poprzez to jedno zdanie stracił wszystko, jakąkolwiek sympatię którą mógłby mieć 


- stwierdził polityk.
 


źródło: twitter, youtube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Umarł krakowski globtrotter
Grodecki zasłynął ułożonym przez siebie „Dekalogiem podróżnika”:
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.