loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] T. Rzymkowski: W Marcinie P. można było wyczuć chęć zemsty na PO. O Tusku mówił sam, bez pytania
Opublikowano dnia 30.06.2017 12:49
Gościem Marcina Wikło w telewizji internetowej wPolsce.pl był dzisiaj Tomasz Rzymkowski, poseł Kukiz'15 i członek komisji śledczej ds. Amber Gold.

Tomasz Rzymkowski, screen YT

Marcin P. to cynik. Pani Katarzyna była w innej sytuacji, inną osobowością się tutaj wykazała, raczej jako osoba wystraszona, chociaż krótszy kontakt z nią był, nie można było za bardzo jej usłyszeć, tylko zdawkowe wypowiedzi. Widać było poddenerwowanie i dyskomfort. Zupełnie inna sytuacja w przypadku Marcina P. Postawa pewna, zdecydowana, wyuczona roli, bezczelna, cyniczna i porażająca swoją postawą


- mówił Tomasz Rzymkowski.
 

Stwierdzenie, że on nie jest nic winien Polakom jest kwintesencją jego cynizmu. Poprzez to jedno zdanie stracił wszystko, jakąkolwiek sympatię którą mógłby mieć 


- stwierdził polityk.
 


źródło: twitter, youtube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Normalność kontra totalny odlot
Ostatnie 2,5 roku rządów PiS w znacznym stopniu przywróciło wreszcie w Polsce normalność, choć jest jeszcze nad czym popracować, po blisko 30 latach zaniedbań. Obudziło jednak totalne wariactwo polityczne i niesłychaną frustrację ze strony przegranej opozycji - coraz bardziej antypolskiej i antypaństwowej. Przypomniało w ich wydaniu takie stare demony jak: liberum veto, zdrada i zaprzaństwo, powszechne wręcz kłamstwo stosowane w debacie politycznej. Wzmogły one jeszcze szaleństwa szkodników polskiego interesu narodowego, zaktywizowało tzw. V-kolumnę, wszelkich wrogów polskości, patriotyzmu, tradycji, a nawet zdrowego rozsądku.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Uprzejma motornicza i nieczuli pasażerowie
Ta historia, którą pochwaliło się na Facebooku Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie ma dwa oblicza: radosne i smutne.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Nigdy po roku 1989 nie było tak dużej pomocy dla rodzin wychowujących dzieci
Już ponad 2 lata realizowany jest program Rodzina 500 plus, rusza właśnie program wyprawki szkolnej dla wszystkich uczących się dzieci w wysokości 300 zł wypłacanej corocznie przed rozpoczęciem roku szkolnego, realizowane jest także finansowanie darmowych podręczników w szkołach podstawowych i w ostatniej już klasie gimnazjum, co oznacza, że wsparcie państwa dla rodzin wychowujących dzieci jest obecnie najwyższe w naszej najnowszej historii po roku 1989.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.