"Zemsta za trzymanie pod drzwiami na Kremlu". Zobacz jak Erdoğan upokorzył Putina

Podczas jednego ze spotkań w 2020 roku Władimir Putin kazał czekać Recepowi Erdoganowi wraz z delegacją dwie minuty w przedpokoju przed swoim gabinetem. Rosyjskie media z lubością analizowały zachowanie tureckiej delegacji pokazując nawet licznik czasu odliczający sekundy zdenerwowania tureckiego prezydenta i rozkładając na czynniki pierwsze zachowanie jego ministrów. Teraz sytuacja się odwróciła.
Władimir Putin
Władimir Putin / Screen TT

W Teheranie spotkali się przywódcy Iranu, Turcji i Rosji - Ebrahim Ra’isi, Recep Tayyip Erdoğan i Władimir Putin - To niebezpieczny szczyt. Fakt, że przedstawiciel jednego z państw NATO spotyka się w Iranie z prezydentem Rosji, po tym jak w Madrycie NATO określiło Rosję jako zagrożenie i wroga, jest przejawem skrajnej nielojalności wobec Paktu - komentował w Poranku Siódma Dziewięć Witold Repetowicz.

Jednak na marginesie rozmów, przed spotkaniem Erdoğan z Putinem doszło do zgrzytu, kiedy to Erdoğan kazał Putinowi na siebie czekać. 

[video] Zobacz jak Putin upokorzył Erdogana. Rosyjskie media zachwycone

 

"Zemsta"

- Zemsta Erdoğana za trzymanie jego, wraz z całą delegacją, przed drzwiami na Kremlu, w marcu 2019 roku (prawdopodobnie chodzi o spotkanie w 2020 roku - przyp. red.)

- komentuje były wojskowy i publicysta znany pod pseudonimem Tȟašúŋke Witkó

- W pokornym oczekiwaniu na przybycie sułtana.

- komentuje publicysta Konrad Kołodziejski


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe