"Kiedy weterynarz podaje...". Rosyjski dziennikarz skandalicznie: porównał Ukraińców do... robaków [WIDEO]

Rosyjski dziennikarz i prezenter Władimir Sołowjow w czasie kilkugodzinnego programu "Wieczór z Władimirem Sołowiowem" nie szczędził mocnych słów pod adresem Ukraińców. Doszło nawet do skandalicznego porównania - propagandysta porównał "operację specjalną" na Ukrainie do... odrobaczania kota.
Rosyjski dziennikarz Władimir Sołowiow
Rosyjski dziennikarz Władimir Sołowiow / Screen z Twittera/Julia Davis


– Ukraina nie może dalej istnieć, Ukraińcy to naziści – mówili goście politycznego talk-show na kanale telewizji Rossija 1.

W ostatnim odcinku programu Sołowjow nawiązał do przyszłości Ukrainy, a samych jej mieszkańców, którzy próbują odeprzeć rosyjską inwazję, nazwał nazistami.

– Więcej ludobójczej retoryki w rosyjskiej telewizji państwowej – wtrąciła dziennikarka Julia Davis, która zaprezentowała fragment nagrania.

– Musimy budować naszą przyszłość bez Ukrainy – włączyła się jedna z uczestniczek programu.

– Dlaczego bez Ukrainy? – zastanawiał się Sołowiow.

– Bo Ukraina w takiej formie, w jakiej istniała, nie może dalej istnieć. Nie będzie już takiej Ukrainy, jaką znamy od wielu lat. Nie będzie już Ukrainy – dopowiadała kobieta.

W kolejnej część programu padły bulwersujące słowa. Dziennikarz porównał napaść na Ukrainę do... odrobaczania kota.

– Kiedy weterynarz podaje kotu leki na odrobaczanie, dla lekarza to jest operacja specjalna, dla robaków to wojna, a dla kota oczyszczenie – podkreślił Sołowjow, wywołując śmiech zgromadzonych gości.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe