"To może jeszcze Frasyniuka dajcie". Fala krytyki wobec "Campusu" Trzaskowskiego

Barbara Kurdej-Szatan pojawi się na "Campus Polska Przyszłość". Decyzja organizatorów spotkała się z licznymi, w tym negatywnymi, komentarzami.
/ YouTube/Jastrząb Post

Barbara Kurdej-Szatan ma być jednym z gości tegorocznej edycji "Campus Polska Przyszłość". Na profilu na Twitterze projektu tworzonego z inicjatywy Rafała Trzaskowskiego pojawiła się zapowiedź uczestnictwa aktorki, która rok temu zasłynęła ze swoich skandalicznych słów pod adresem Straży Granicznej.

– Hejt może spotkać każdego, jak sobie z nim radzić i jak reagować? Na te tematy porozmawiamy podczas #Campus2022 z Barbarą Kurdej-Szatan - aktorką, prezenterką i wokalistką. Telewidzowie kochają jej talent, ale też wiarygodność i naturalność - czytamy na profilu "Campus Polska Przyszłość" na Twitterze.

Barbara Kurdej-Szatan na Campus Polska i negatywne komentarze

Zapowiedź pojawienia się Barbary Kurdej-Szatan jednak nie wszystkim się spodobała. Pod wpisem znalazło się sporo mało przychylnych komentarzy na temat gościa imprezy. Głównie chodziło o wypowiedź dawnej gwiazdy serialu "M jak Miłości" na temat Polskiej Straży Granicznej.

– To może jeszcze Frasyniuka dajcie. On też się zna na hejcie wobec funkcjonariuszy SG. Bo przecież matek, żon i córek tych hejtowanych ludzi nie zaprosicie

- napisał dziennikarz TVP.info Samuel Pereira.

– Hejt? Fakt. Zna się na tym

- napisał europoseł Dominik Tarczyński.

– „Mordercy! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy! Kur**!” – pisała w sieci w listopadzie 2021 roku Barbara Kurdej-Szatan. Będziecie przed tym ostrzegać czy uwiarygadniać taki język debaty?

- napisał poseł Jan Mosiński.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe