Detektyw Rutkowski chciałby ochraniać Wałęsę przed Rosjanami

Krzysztof Rutkowski zadeklarował pomoc dla Lecha Wałęsy w związku z groźbami, które padły pod adresem byłego prezydenta na antenie rosyjskiej telewizji.
 Detektyw Rutkowski chciałby ochraniać Wałęsę przed Rosjanami
/ YouTube/se.pl

Krzysztof Rutkowski zgłosił swoją gotowość do ochrony Lecha Wałęsy. Powodem takiej deklaracji ze strony detektywa są niedawne słowa, które pod adresem byłego prezydenta Polski padły w rosyjskiej telewizji.

Początek sytuacji powstałej wokół Lecha Wałęsy ma swój początek w wywiadzie, który udzielił dla "Le Figaro", gdzie odniósł się do tematu liczebności populacji Rosji. Słowa byłego prezydenta Polski wywołały spore poruszenie w rosyjskiej telewizji, gdzie ogłoszono nagrodę za jego głowę.

– Poszukiwany. Pięć mln euro albo dolarów za jego głowę. Dla dowolnego Europejczyka, który go przyprowadzi” – sugerowano na rosyjskim pierwszym kanale telewizji.

Sam Wałęsa po tej sytuacji zdeklarował się jako wielki przyjaciel narodu rosyjskiego.

Krzysztof Rutkowski na ratunek

Detektyw Krzysztof Rutkowski w obliczu gróźb pod adresem Lecha Wałęsy zaproponował byłemu prezydentowi Polski pomoc w zapewnieniu mu bezpieczeństwa.

– Jeśli prezydent wyrazi taką potrzebę, jesteśmy w stanie zapewnić mu całkowite bezpieczeństwo. Mysz się nie prześlizgnie przez moich ludzi. Zrobimy to całkowicie za darmo przez szacunek i uznanie dla dorobku pana Wałęsy. Jesteśmy do jego usług – deklaruje Rutkowski.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe