Ma 28 mln obserwujących. Celebryta ogłosił wszystkim, że jest przeciwnikiem aborcji [video]

Utarło się, że większość celebrytów identyfikuje się z poglądami ideologicznej lewicy, tymczasem młody Hiszpan zaskoczył swoich fanów, dla których nagrał specjalny filmik, który zamieścił w mediach społecznościowych.
zdjęcie poglądowe Ma 28 mln obserwujących. Celebryta ogłosił wszystkim, że jest przeciwnikiem aborcji [video]
zdjęcie poglądowe / pixabay.com/Lettedesign

 

Naim Darrechi pochodzi z Majorki i ma obecnie 20 lat, jednak w świecie medialnym zaistniał już jako czternastolatek. Muzyk jest bardzo popularny w krajach hiszpańskojęzycznych. Komponuje i śpiewa piosenki w stylu Urban Latino, jego teledyski mają wielomilionową oglądalność. Na TikToku obserwuje go ponad 28 milionów osób, na Instagramie ponad 6 milionów, na YouTube blisko 4 miliony. Młody artysta miał czym ryzykować, bo dochody z klikalności jego piosenek są bardzo wysokie, a jednak zamieścił w sieci film, w którym mówi fanom o swoich poglądach pro-life.

"Kropla wody na Marsie to życie, ale bicie serca na Ziemi to płód" - napisał Darrechi w opisie filmiku.

Aborcja jest przerwaniem życia (...)  Gdy kobieta jest w ciąży i niczego nie zażyje, nie podda się aborcji, zgodnie z naturalnym cyklem pojawia się nowe życie - stwierdził.

Na popularny argument zwolenników aborcji, mówiący o tym, że płód, na którym dokonywana jest aborcja, nie cierpi, Darrechi odpowiedział, że kluczem do sprawy nie jest kwestia cierpienia. - Chodzi o to, że odbiera się życie. Życie, które społeczeństwo zlekceważyło - zaznaczył.

Muzyk przekonywał także, że można zabić człowieka bezboleśnie, ale kara więzienia będzie taka sama jak za każde inne morderstwo, tymczasem aborcja nie tylko jest dozwolona, ale w Hiszpanii wszyscy składają się na nią płacąc podatki.

Darrechi, któremu zadano pytanie, co zrobiłby, gdyby jego dziewczyna zaszła w ciążę, zadeklarował, że zostałby wtedy ojcem.

Dawanie życia i bycie odpowiedzialnym za wychowanie (...) jest najpiękniejszą i najcenniejszą rzeczą na świecie - podkreślił.

Influencer bronił także prawa do życia dzieci, które poczęte zostały w wyniku gwałtu i pytał, jaką winę ponosi to dziecko i czy społeczeństwo zakłada, że ono będzie złym człowiekiem, skoro pozwala je zabić. Przekonuje, że według niego dużo lepszym pomysłem byłoby wysokie odszkodowanie dla kobiety i fachowa pomoc psychologiczna.

Poniższy filmik oraz kolejne wypowiedzi nagrane przez muzyka w tym temacie cieszą się ogromną popularnością, pod postami toczy się dyskusja. Jest wiele osób, które deklarują poparcie dla jego słów.

@naimdarrechi

Una gota de agua en Marte es vida,pero un latido de corazón en la tierra es un feto.

♬ sonido original - Naim Darrechi🏆

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe