Para starszych ludzi atakowana po wyjściu ze spotkania z Jarosławem Kaczyńskim [VIDEO]

Do tego, że często ta sama w różnych miastach grupa, atakuje polityków PiS, zdążyliśmy się przyzwyczaić. Dopóki nie przekracza to granic agresji, również słownej, mieści się w szerokich ramach demokracji i wolności słowa. Ale atakowanie zwykłych ludzi tylko dlatego, że wzięli udział z nielubianymi przez tę czy inną politykami, to jednak nowa "jakość".
Starsi ludzie atakowani po wyjściu ze spotkania z Jarosławem Kaczyńskim w Kórniku Para starszych ludzi atakowana po wyjściu ze spotkania z Jarosławem Kaczyńskim [VIDEO]
Starsi ludzie atakowani po wyjściu ze spotkania z Jarosławem Kaczyńskim w Kórniku / Screen TT Maciej Stańczyk

Z różnymi formami ataków spotykają się politycy, dziennikarze (ostatnio pracownik TVP), osoby publiczne. O ile nie przekracza to granic prawa i dobrych obyczajów, bywa uznawane za koszt bycia osobą publiczną.

Jednak "protestujący", często ci sami w różnych miastach, podczas spotkań Jarosława Kaczyńskiego z mieszkańcami różnych miejscowości, posuwają się coraz dalej. 

 

Krzyki w Kórniku

Na nagraniu dostępnym w sieci grupa podnieconych "protestujących" krzyczy na parę starszych ludzi wychodzących ze spotkania z Jarosławem Kaczyńskim w Kórniku.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe