"Czy to w ogóle jest Putin?" [WIDEO]

Szef ukraińskiego wywiadu wojskowego, Kyryło Budanow zasugerował, że podczas wizyty w Teheranie pojawił się sobowtór Władimira Putina.
/ zrzut ekranu z Twittera

Według generała majora Kyryło Budanowa, szefa ukraińskiego wywiadu wojskowego, filmy z rozpoczęcia wizyty Władimira Putina w Teheranie sugerują, że podczas tego wydarzenia rosyjskiego prezydenta zastąpił sobowtór.

- Wprost nie odpowiem na pytanie o stan zdrowia Putina, tylko zasugeruję coś. Proszę spojrzeć na moment, w którym Putin wysiada z samolotu. Czy to w ogóle jest Putin? - powiedział Kyryło Budanow, szef Głównego Zarządu Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy na antenie ukraińskiej telewizji. 

Na nagraniu zamieszczonym przez agencję Unian,prezydent Rosji wysiada z samolotu i widać porusza się szybko. Zdaniem Budanowa, w Teheranie Putin był też bardziej czujny niż podczas ostatnich publicznych wystąpień.  

We wtorek w Teheranie Władimir Putin spotkał się z prezydentem Turcji Recepem Tayyipem Erdoganem i Najwyższym Przywódcą Iranu Alim Chameneim. Spotkanie dotyczyło zezwolenia na eksport ukraińskiego zboża.

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe