Real Madryt kontra Barcelona: Robert Lewandowski wymownie skomentował swój debiut

Robert Lewandowski zadebiutował w barwach Barcelony. Kapitan reprezentacji Polski ostatecznie nie trafił do siatki Realu Madryt, lecz mimo wszystko ze swojego występu jest zadowolony, co postanowił wyrazić za pośrednictwem mediów społecznościowych.
/ YouTube/zrzut ekranu

Debiut Roberta Lewandowskiego w Barcelonie

Jeszcze miesiąc temu wielu kibiców mogłoby się wciąż zastanawiać nad tym, czy Robert Lewandowski opuści Bayern Monachium i trafi do Barcelony. Dziś już transfer polskiego snajpera jest faktem. W dodatku Polak ma za sobą już debiut w barwach "Dumy Katalonii", który miał miejsce w meczu z Realem Madryt.

Polak zaczął spotkanie dwóch hiszpańskich potęg od pierwszych minut. W trakcie pierwszej połowy Robert Lewandowski mógł 2-3 razy pokonać bramkarza "Królewskich". Ostatecznie były napastnik Bayernu Monachium został zmieniony w przerwie bez zdobycia debiutanckiej bramki. Po meczu za pośrednictwem swojego konta na Instagramie napisał:

Co za wspaniałe uczucie - napisał Lewandowski (w języku angielskim). Polak wstawił jeszcze emotikon i oznaczył profil Barcelony w opisie.