Spiski. CIA. Amerykańscy agenci. Korwin-Mikke na kanale… „Odrodzenie Komunizmu” u syna Nowickiej. Tak, tego syna [WIDEO]

Janusz Korwin-Mikke przyzwyczaił do, mówiąc oględnie, kontrowersyjnych zachowań. Tym razem pojawił się na kanale Michała Nowickiego, syna Wandy Nowickiej, „Odrodzenie Komunizmu”.
Janusz Korwin-Mikke Spiski. CIA. Amerykańscy agenci. Korwin-Mikke na kanale… „Odrodzenie Komunizmu” u syna Nowickiej. Tak, tego syna [WIDEO]
Janusz Korwin-Mikke / Screen YT "Odrodzenie Komunizmu"

Michał Nowicki zasłynął na przykład z piosenki, w której śpiewał:

– Gdy wyklęte polskie ścierwo siało terror wśród chłopów, to uczniowie Dzierżyńskiego wyczyścili kraj z chwastów. NKWD nie pieprzy się, kontrrewolucję rozgniecie jak wesz.

Wcześniej Nowicki prowadził fanpage „Lewica bez cenzury”, na którym, jak pisał w zeszłym roku Wojciech Wybranowski, „gloryfikował komunizm, zamordowanych w Katyniu polskich żołnierzy nazwał «darmozjadami», wzywał do napaści na przedsiębiorców i księży, wieszania polskich żołnierzy uczestniczących w misjach na Bliskim Wschodzi i niszczenia miejsc pamięci narodowej”.

Na tym nagraniu Nowicki broni pomnika Bieruta, sowieckiego kolaboranta, prezydenta PRL, który to pomnik jest regularnie oblewany czerwoną farbą.

– Sam wybierz, k**wo, czy wolisz na pięści, czy na narzędzia? Ty możesz sobie machać tym swoim mieczykiem Chrobrego, mi, k**wa, wystarczy sierp i cię, k**wo, zaje**ę! Jeszcze raz przyjdziesz na pomnik Bieruta, to ten sierp będzie na ciebie czekał

– mówi na nagraniu Nowicki, który kwestionował również zbrodnię katyńską.

W wywiadzie udzielonym kanałowi „Odrodzenie Komunizmu” Janusz Korwin Mikke jest zadziwiająco zgodny z komunistą Michałem Nowickim, rozprawiają na temat „ukraińskiej propagandy”, spisków CIA, o tym, że Antoni Macierewicz jest amerykańskim agentem, a zbrodnia w Buczy… jest dziełem Ukraińców.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe