Smutne wieści dla fanów Ekipy Friza. Jest oświadczenie Karola Wiśniewskiego

Fani popularnych youtuberów są zaniepokojeni tym, co dzieje się w Ekipie Friza. Każdy z członków poszedł w swoją stronę. Wielu zadaje sobie pytanie, czy to koniec kultowej ekipy z polskiego YouTube'a? Karol Wiśniewski (Friz) wydał oświadczenie w tej sprawie, które wcale nie uspokaja.
 Smutne wieści dla fanów Ekipy Friza. Jest oświadczenie Karola Wiśniewskiego
/ zrzut ekranu z serwisu YouTube / EKIPA

„[…] Wszędzie to mówię i podkreślę jeszcze raz, to zupełnie normalne i nie ma w tym nic dziwnego, że masz z kimś mniejszy, z kimś większy vibe. Wspólny projekt się kończy i każdy samodzielnie wybiera swoją następną drogę. Niektórych droga pokrywa się z moją, wtedy naturalnie mocno działamy, niektórzy obierają swoją, nową drogę, niezależną z kolejnymi celami Ekipy. Tak jak w szkole, masz ziomali, ale szkoła się kończy, każdy ma inne cele i pewnie z częścią trzymasz kontakt prywatny, ale na lekcje (jakby do pracy) już razem nie chodzicie” – napisał Friz na Twitterze.

„Jestem twórcą, jestem po to, by dawać rozrywkę, a nie komentować czy robić dramy, to ostatnie, na co chciałbym marnować energię. Wolę zrobić dla was jakiś projekt, dać wam trochę fajnych wrażeń. Skupmy się na nowych, fajnych projektach i im dajmy tę całą uwagę, ja tak zamierzam i chciałbym, żebyście i wy wspierali i poświęcili uwagę wszystkim projektom każdej osoby, która brała udział w projekcie Dom Ekipy” – czytamy. 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe