Lewacka aktywistka „zwalczająca przemoc” Maja Staśko weźmie udział w gali freak MMA?

Freak MMA to rodzaj walk, w których biorą udział celebryci – lub z innych względów mogą być uznane za dziwaczne i nietypowe w porównaniu z walkami organizowanymi przez tradycyjne organizacje. Według nieoficjalnych doniesień w jednej z takich gal ma wziąć udział „aktywistka zwalczająca przemoc”, znana z różnych „niestandardowych” zachowań i opinii – Maja Staśko.
Maja Staśko Lewacka aktywistka „zwalczająca przemoc” Maja Staśko weźmie udział w gali freak MMA?
Maja Staśko / Screen YT Malina Błańska

„Hej @majakstasko, na który ośrodek wsparcia samotnej matki oddasz gaże za walkę na High League 4? Oczywiście na całą wypłatę zostanie przykładowo nałożony 75% podatek dochodowy, o którym marzysz żeby wprowadzić. Tak kochani. Maja oficjalnie wchodzi do świata freak fightów (...) Pierwsza walka Mai Staśko (tej od oskarżania mężczyzn o gwałty i robieniu zasięgów na krzywdzie innych) ma się odbyć 17.09.2022 w Gliwicach. Jej przeciwniczką będzie Monika Laskowska aka Najlepsza Polska Dziennikarka [pisownia oryginalna – przyp. red.]”

– napisał Patryk „Skju” Sykut, jeden z wideoblogerów tworzących znany team „Pyta.pl”.

Od tamtej pory trwają szyderstwa na Twitterze. Całą sprawę można byłoby uznać za niepotwierdzoną plotkę, gdyby nie reakcje samej Mai Staśko na Twitterze.

Staśko chwali się na Twitterze zdjęciami po treningu, chwali prowadzącą galę walk, a przede wszystkim nie zaprzecza swojemu udziałowi w gali, a wręcz już ten udział tłumaczy.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe