[Nasz News] Jeden z oskarżonych o napaść na furgonetkę Fundacji Pro Prawo do Życia jest... doktorantem UW

W sobotę 27 czerwca 2020 roku przy ulicy Wilczej 30 doszło do brutalnego ataku na wolontariuszy Fundacji Pro - prawo do życia. Została również zniszczona ich furgonetka. To właśnie wydarzenie, w którym uczestniczył niejaki Michał Sz. ps. "Margot". Jednak nie on jeden.
Napaść na wolontariuszy Fundacji Pro Prawo do Życia [Nasz News] Jeden z oskarżonych o napaść na furgonetkę Fundacji Pro Prawo do Życia jest... doktorantem UW
Napaść na wolontariuszy Fundacji Pro Prawo do Życia / screen Minds.com Fundacja PRO Prawo do Życia

Z informacji do jakich dotarliśmy innym uczestnikiem zdarzenia był niejaki Paweł Sz., który usłyszał zarzuty, że w dniu 27 czerwca 2020 roku, uczestniczył w zbiegowisku, wiedząc, że jego uczestnicy wspólnymi siłami dopuszczają się gwałtownego zamachu na Łukasza [nazwisko znane Redakcji] i Jana [nazwisko znane Redakcji] oraz na mienie w postaci samochodu Renault Master [nr rejestracyjny znany Redakcji], w trakcie którego zbiegowiska działając wspólnie i w porozumieniu z innymi ustalonymi i nieustalonymi osobami dokonał uszkodzenia w/w samochodu poprzez przebicie dwóch opon, pocięcie plandeki, urwanie lusterka, oderwanie tablicy rejestracyjnej, uszkodzenie kamery cofania oraz pobrudzenie farbą, powodując szkody o łącznej wartości 6 123zł na szkodę Fundacji Pro Prawo do Życia, przy czym czynu tego dopuścił się z błahego powodu, okazując rażące lekceważenie porządku prawnego.

Paweł Sz. częściowo przyznał się do winy i odmówił składania dalszych zeznań.

Film z napaści można zobaczyć pod tym LINKIEM

 

Doktorant UW

Jak udało nam się ustalić, Paweł Sz. jest doktorantem Uniwersytetu Warszawskiego. Jego promotorem jest dr hab. Piotr Laskowski, a jednostką naukową promotora jest, uwaga - Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i RESOCJALIZACJI.

O zarzutach został poinformowany przez Prokuraturę rektor Uniwersytetu Warszawskiego prof. dr hab. Alojzy Nowak.

W związku z tym mamy do Pana Rektora kilka pytań (pytania zostały również przesłane na oficjalny adres Rektora):

1. Czy Paweł Sz. ma kontakt ze studentami?

2. Jeśli tak, to czego uczy studentów Paweł Sz.?

3. Jakie działania wobec Pawła Sz. zostały podjęte w związku z pozyskaniem informacji o postawieniu mu zarzutów?


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe