Czeczen nie wytrzymał i zrobił awanturę w sklepie. Za karę chcą go wysłać na wojnę [WIDEO]

Rosyjska policja dokonała zatrzymania 37-letniego Czeczena, który rozbił w sklepie dwie butelki z piwem. Ponadto pokłócił się ze sprzedawcą, mówiąc, że po sobie nie posprząta. – Czeczen nie podda się Rosjaninowi – podkreślał.
Czeczen zrobił awanturę w sklepie  Czeczen nie wytrzymał i zrobił awanturę w sklepie. Za karę chcą go wysłać na wojnę [WIDEO]
Czeczen zrobił awanturę w sklepie / Screen z kanału YouTube/Телеканал Мегаполис

W trakcie incydentu mężczyzna krzyczał: „Chwała Ameryce! Chwała Ukrainie!”. Teraz za dyskredytację wojska czeka go kara. Może zapłacić nawet 32 tys. rubli. To jeszcze nie wszystko. Czeczeńska społeczność domaga się, by pojechał na wojnę.

Do zdarzenia doszło w rosyjskim Niżniewartowsku w obwodzie tiumeńskim. Artur Iljasczanow, pochodzący z Czeczenii, pokłócił się ze sprzedawcą, ponieważ nie mógł zapłacić za piwo. Właśnie wtedy stłukł dwie butelki.

Awantura w sklepie w Rosji

Z ust Czeczena padło wiele słów, które Kreml określiłby „antyrosyjskimi”.

– Wyjedź do Ukrainy. Dzięki Bogu, każdego dnia łapią tam 50 tys. ludzi. Chwała Ameryce! Chwała Ukrainie! – krzyczał rozzłoszczony klient. 

O szczegółach donosi portal muksun.fm. Teraz Artur Iljasczanow będzie odpowiadał za drobne chuligaństwo i „dyskredytację rosyjskiego wojska”.

Jak dodał portal Kavkaz.Realii, sprawca musi zapłacić karę grzywny w wysokości 32 tys. rubli. Przedstawiciel społeczności czeczeńskiej w Chanty-Mansyjskim Okręgu Autonomicznym Abbaz Abdulchaziew rozmawiał z mężczyzną i relacjonował, że ten „siedzi, żałuje, płacze. Jutro prawdopodobnie go wyślemy i tyle. Znajdą dla niego robotę”.
 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe