Groźny wypadek w Fajsławicach. Zjechał na przeciwległy pas wprost pod pędzącego tira [WIDEO]

Media obiegło nagranie, które lubelska policja udostępniła ku przestrodze. Widać na nim przerażający wypadek, który miał miejsce w poniedziałek, 25 lipca, w miejscowości Fajsławice (woj. lubelskie).
Groźny wypadek na Lubelszczyźnie Groźny wypadek w Fajsławicach. Zjechał na przeciwległy pas wprost pod pędzącego tira [WIDEO]
Groźny wypadek na Lubelszczyźnie / Screen z kanału YouTube/Dziennik Wschodni


Wypadek został nagrany dzięki kamerce kierowcy, który był świadkiem tej kolizji. Doszło do niej ok. godz. 8:00 rano na drodze krajowej numer 17.

Poważny wypadek. Auto osobowe zderzyło się z tirem

Jak ustaliła policja, kierowca samochodu marki Kia jechał z pasażerką, kiedy nagle znalazł się na przeciwległym pasie ruchu. W efekcie zderzył się z samochodem ciężarowym.

67-letni obywatel Ukrainy wraz ze swoją 29-letnią towarzyszką wyszedł z tego szczęśliwie bez większych urazów.

– Z uwagi na uszkodzenia pojazdu ciężarowego droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin i zorganizowano objazdy. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym – przekazały służby.

Nie podano do publicznej wiadomości, jakiej wysokości mandatem ukarano kierowcę osobówki. Zdarzenie zostało nagrane przez kamerkę, która znajdowała się w samochodzie świadka.

– Dzięki uprzejmości kierowcy prezentujemy jego przebieg, ku przestrodze. To nagranie pokazuje nam, że chwila nieuwagi na drodze może doprowadzić do tragedii – dodali lubelscy policjanci.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe