„Komornik zajął konto Stanowskiego”. Dziennikarz reaguje

„Komornik sądowy z Piaseczna zajął konto bankowe Krzysztofa Stanowskiego, aby uregulować jego dług wobec Dariusza Tuzimka” – czytamy na portalu Press.pl. Na tę informację zareagował Stanowski na Twitterze.
 „Komornik zajął konto Stanowskiego”. Dziennikarz reaguje
/ / / zrzut ekranu serwisu YouTube . Kanał Sportowy

Jak podaje Press.pl, „na początku br. Dariusz Tuzimek, felietonista WP SportoweFakty, wygrał proces sądowy z Krzysztofem Stanowskim – założycielem Grupy Weszło i wspólnikiem Kanału Sportowego. Poszło o książkę Stanowskiego z 2016 roku «Stan futbolu. Tajemnice boiska, szatni i piłkarskich gabinetów» i fragment dotyczący Tuzimka”. 

Jak czytamy, „zgodnie z prawomocnym wyrokiem Stanowski powinien przeprosić Tuzimka na stronie głównej Weszlo.com i zwrócić mu niespełna 2 tys. zł (część kosztów procesu)”.

Press.pl wskazuje, że Stanowski „nie zamieścił na Weszlo.com oświadczenia oraz nie oddał też wspomnianej kwoty tytułem zwrotu kosztów sądowych. Dlatego Tuzimek wystąpił do sądu o nadanie wyrokowi klauzuli wykonalności, a w ślad za tym komornik zajął konto Stanowskiego”.

Stanowski odpowiada

Nie zajął konta, tylko wziął sobie z niego dwa tysiące z hakiem. No chyba że autor tego tekstu ma na koncie dwa tysiące, to może tak mysleć [pisownia oryginalna – przyp. red.]

– napisał Stanowski na Twitterze. 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe