Premiera "Jeśli nie wrócę" w wykonaniu "Sonanto" w przeddzień rocznicy PW

Już w poniedziałek 78. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W związku z nią zespół wokalno-aktorski „Sonanto” opublikuje klip z interpretacją piosenki „Jeśli nie wrócę”, którą przed 10 laty stworzyli Anita Lipnicka i John Porter. Klip promuje album „Od Legionów do wolnej Polski – muzyczna opowieść”, którego patronem jest "Tygodnik Solidarność".
 Premiera
/ materiały promocyjne

Premiera filmu na Youtube będzie miała miejsce w wigilię 78. rocznicy Powstania – w dniu 31 lipca, o godzinie 17:00. Interpretacja piosenki znalazła się także w pierwszym albumie „Sonanto” pt. „Od Legionów do wolnej Polski – muzyczna opowieść”, w części dedykowanej Powstaniu Warszawskiemu.
Zespół wokalno-aktorski „Sonanto” wystąpił w tym wykonaniu w składzie: Aleksandra Matryba (wokal), Piotr Iwański (przy fortepianie), Kornelia Figielska (pierwsze skrzypce), Dobromir Lesiak (drugie skrzypce), Joanna Ławcewicz-Musialik (na altówce), Katarzyna Stasiewicz (na wiolonczeli), Filip Dzierżawski (na kontrabasie) oraz Maciej Wojcieszuk (na perkusji).

Premiera utworu pod poniższym linkiem na Youtube, dokładnie o 17:00 31 lipca 2022 r. :

 

Zespół serdecznie zachęca także do wysłuchania wykonania utworu „Mała dziewczynka z AK”, opublikowanego przez Zespół na ubiegłoroczną, 77. rocznicę wybuchu Powstania:


Oba utwory będzie można usłyszeć na żywo w trakcie tegorocznych koncertów pieśni Powstania Warszawskiego w wykonaniu „Sonanto”. Odbędą się one m.in. w Piastowie, Barcinie i dwukrotnie w Warszawie – więcej informacji znajdą Państwo na profilu zespołu na portalu Facebook (https://www.facebook.com/zespolsonanto)


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe