A jednak?! Zbigniew Ziobro złożył skargę kasacyjną ws. Marszu Powstania Warszawskiego

"Marsz Powstania Warszawskiego to hołd oddawany przez warszawiaków polskim bohaterom" - napisał na Twitterze Zbigniew Ziobro. Poinformował, że złożył w tej sprawie skargę kasacyjną.
 A jednak?! Zbigniew Ziobro złożył skargę kasacyjną ws. Marszu Powstania Warszawskiego
/ zrzut ekranu z serwisu YouTube / Radio Maryja

W poniedziałek Sąd Okręgowy uchylił decyzję wojewody mazowieckiego, który wyraził zgodę na cykliczne organizowanie Marszu Powstania Warszawskiego stowarzyszeniu Roty Marszu Niepodległości do 2024 roku. Tym samym przychylił się do odwołania złożonego przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ: Warszawski Sąd Apelacyjny prawomocnie odmówił organizatorom Marszu Powstania Warszawskiego

„Chciał być prezydentem wszystkich Polaków a został małym zgryźliwym złośliwcem! #MarszPowstaniaWarszawskiego 1 sierpnia 17.00 Rondo Dmowskiego [pisownia oryginalna – przyp. red.]” – napisał na Twitterze Robert Bąkiewicz, prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości, i umieścił zdjęcie Rafała Trzaskowskiego, prezydenta Warszawy. 

Zbigniew Ziobro złożył skargę kasacyjną

Marsz Powstania Warszawskiego to hołd oddawany przez warszawiaków polskim bohaterom. Próba jego blokady przez Rafała Trzaskowskiego i Sąd Apelacyjny to kalanie pamięci poległych. Złożyłem do SN skargę nadzwyczajną od orzeczenia warszawskiego sądu

- poinformował Zbigniew Ziobro. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe