Krystyna Pawłowicz do prezesa PiS: Skoro "DOŚĆ", to niech już będzie naprawdę "DOŚĆ"

- No koniec tego dobrego. Myśmy wykazali maksimum dobrej woli. Z punktu widzenia traktatów nie mamy żadnych obowiązków, żeby słuchać Unii w sprawie wymiaru sprawiedliwości. Żadnych - mówił dwa tygodnie temu w Płocku prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Jarosław Kaczyński Krystyna Pawłowicz do prezesa PiS: Skoro
Jarosław Kaczyński / Wikipedia CC BY-SA 3,0 Adrian Grycuk

Od tamtej pory mieliśmy już wywiad Ursuli von der Leyen, która w wypowiedzi dla Dziennika Gazety Prawnej zażądała, by w Polsce jedni sędziowie mieli prawo kwestionować status innych sędziów, co doprowadziłoby do katastrofy i tak osłabionego rewoltą "nadzwyczajnej kasty" polskiego wymiaru sprawiedliwości. Miałoby t być warunkiem wypłaty pieniędzy z KPO. Jak również żądanie Brukseli, by kraje które prowadziły mądrzejszą politykę od Niemiec, dzieliły się teraz z Niemcami gazem w ramach "solidarności energetycznej", do której Niemcy budując Nord Stream I i Nord Stream II jakoś się nie poczuwały.

Brak zdecydowanej reakcji rządu wywołuje napięcie w elektoracie Prawa i Sprawiedliwości.

 

Apel Krystyny Pawłowicz

- Skoro „DOŚĆ”, to niech już będzie naprawdę "DOŚĆ"!

Są granice upokarzania Polaków i Polski przez tych z UE, jawnie dążących do OBALENIA polskich władz i polskiej demokracji.

Panie Prezesie.. Już DOŚĆ!

Nadszedł już czas by tłumaczyć polskiemu społeczeństwu realną sytuację zw. z członkostwem PL w UE. PRAWDĘ o zyskach i SZKODACH dla naszych interesów. SKUTKI ataków i szantaży na niepodległość PL. Niech władze głośno mówią PRAWDĘ o UE, której celem jest obalenie demokratycznych władz.

- wzywa do działania Jarosława Kaczyńskiego sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe