"Skąd ma pan tę wiedzę? Co pan upadł na głowę?" Poseł Solidarnej Polski "wdeptał w ziemię" Posła PO na antenie [WIDEO]

Poseł Solidarnej Polski Jacek Ozdoba był gościem w TVP Info i nie szczędził mocnych słów kiedy poseł Platformy Obywatelskiej Marek Sowa odniósł się do sprawy śmierci Andrzeja I.
poseł Jacek Ozdoba
poseł Jacek Ozdoba / Screen z kanału YouTube/Przesympatyczna Renatka


- To jest to, co w tej chwili się robi, tę nagonkę wobec funkcjonariuszy, tę mowę nienawiści, że ktoś ma wypowiadać posłuszeństwo...Atak na różne sfery państwa polskiego, na demokratycznie wybrane instytucje, czy też organy konstytucyjne. To jest absolutny skandal - zaczął Jacek Ozdoba i zwrócił się w kierunku Marka Sowy, który mówił niedawno o śmierci tzw. „handlarza respiratorami". 

Przypomnijmy, że ciało Andrzeja I. odnaleziono 20 czerwca. Mężczyzna miał umrzeć na zawał serca w mieszkaniu, które wynajmował w Tiranie w Albanii. Mieszkał tam ponad pół roku. Albańskie służby, jedynie po czterech dniach umorzyły śledztwo w tej kwestii. 

Policja i śledczy usiłują ustalić fakty i odnaleźć winnych poczynionych zaniedbań. 

- Panie pośle na litość boską, mówimy tutaj o działaniach służb, o prokuraturze. Ktoś umarł, rozumie pan? A pan dzisiaj informuje widzów o szczegółach, skąd pan ma taką wiedzę, co pan upadł na głowę? Skąd pan to wziął? Tam jest kamera, skąd ma pan tę informację? Co pan w tej chwili powie ludziom? Niech pan przeprosi i nie robi sobie żartów. Pan nie dorósł do funkcji posła. Pan powinien zachowywać pewną powagę - dodawał poseł Solidarnej Polski. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe