REKLAMA

Monika Olejnik dla GW: "Jarosław Kaczyński może być dumny (...) A opozycja zostanie skutecznie zaorana"

"Opozycja straciła oddech, Kaczyński ze swoją armią opanowuje Polskę" tak swój artykuł w "Gazecie Wyborczej" zatytułowała Monika Olejnik. Tekst nie jest, oczywiście, peanem na cześć PiS, przeważa w nim gorzki ton, jednak publicystka GW zauważa, że taktyka opozycji nie skutkuje.
 Monika Olejnik dla GW:  "Jarosław Kaczyński może być dumny (...) A opozycja zostanie skutecznie zaorana"
/ YT, print screen
 

Pan prezes Jarosław Kaczyński może być dumny. Polska pod jego okiem rozwija się gospodarczo, a swoją drogą koniunktura na świecie sprzyja naszej gospodarce jak nigdy. I za chwilę przyjmie prezydenta Trumpa. Prezes nie musi się martwić...

- napisała na łamach "Gazety Wyborczej" Monika Olejnik
 

PO zostanie zaorana. Widzieliśmy spektakl z udziałem Marcina P., twórcy Amber Gold, który nie chciał powiedzieć, kto za nim stał, kto dał pieniądze, ale na lewo i prawo obrzucał wszystkich błotem (a kiedy błoto upadnie, to się przyklei). Kpił sobie z posłów zasiadających w sejmowej komisji, odpowiadał wtedy, kiedy chciał.

- dodała

Dziennikarka przyznaje, że Beata Szydło twardo stąpa po ziemi i równoważy wpływy w rządzie. W tekście Olejnik krytykuje Beatę Mazurek za postawę wobec narodowców, wskazuje, że Polacy nie chcą pomóc osobom chorym, dla których Episkopat stara się o korytarze humanitarne, zauważa, że ludzie przywykli do sprawy sporu o TK, na koniec wysyła opozycję na wakacje, by ta zrewidowała swoją taktykę.

źródło: gw 

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura