Żenujące zachowanie byłego posła KO. W godzinę „W” apeluje, by… zdelegalizować PiS

Były poseł klubu parlamentarnego KO Piotr Misiło postanowił opublikować chwilę po godz. 17:00 zaskakujący wpis dot. Powstania Warszawskiego.
Piotr Misiło Żenujące zachowanie byłego posła KO. W godzinę „W” apeluje, by… zdelegalizować PiS
Piotr Misiło / fot. YouTube / Twitter

78 lat temu, 1 sierpnia 1944 r., na mocy decyzji dowódcy AK gen. Tadeusza Komorowskiego „Bora”, w Warszawie wybuchło powstanie. Przez 63 dni powstańcy prowadzili z wojskami niemieckimi heroiczną i osamotnioną walkę, której celem była niepodległa Polska, wolna od niemieckiej okupacji i dominacji sowieckiej.

O godz. 17:00, jak co roku, w godzinę „W” na terenie Warszawy i wielu innych miast zawyły syreny alarmowe. Na stołecznych ulicach zatrzymały się samochody, a mieszkańcy Warszawy stanęli na baczność, niektórzy odpalili race i w milczeniu oddali hołd Powstańcom Warszawskim.

Były poseł klubu parlamentarnego KO Piotr Misiło postanowił opublikować chwilę po godz. 17:00 zaskakujący wpis dot. Powstania Warszawskiego. Polityk opublikował m.in. symbol Polski Walczącej na tle tęczy, a także wątpliwej jakości rysunek przedstawiający krzyczącego na Powstańca Warszawskiego łysego mężczyznę.

„Pamiętamy! Chwała Bohaterom! Wszystkim Bohaterom! A poza tym uważam, że PiS należy zdelegalizować!” – napisał.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe