Oficjalnie. Zwalczająca przemoc aktywistka Maja Staśko wystąpi na gali freak MMA

Na kolejnej gali High League zobaczymy „aktywistkę zwalczającą przemoc”, znaną z różnych „niestandardowych” zachowań i opinii – Maję Staśko.
 Oficjalnie. Zwalczająca przemoc aktywistka Maja Staśko wystąpi na gali freak MMA
/ / zrzut ekranu z serwisu YouTube / Super Express

Najsłynniejsza polska aktywistka na rzecz praw kobiet, autorka książki „Gwałt to przecież komplement. Czym jest kultura gwałtu?”, twarz feminizmu i głos lewicy zadebiutuje w MMA na HIGH League 4

– czytamy na oficjalnym profilu na Instagramie High League. 

Freak MMA to rodzaj walk, w których biorą udział celebryci – lub z innych względów mogą być uznane za dziwaczne i nietypowe w porównaniu z walkami organizowanymi przez tradycyjne organizacje.

W ostatnim czasie Staśko wielokrotnie chwaliła się na Twitterze zdjęciami z treningów.

„Hej @majakstasko, na który ośrodek wsparcia samotnej matki oddasz gaże za walkę na High League 4? Oczywiście na całą wypłatę zostanie przykładowo nałożony 75% podatek dochodowy, o którym marzysz żeby wprowadzić. Tak kochani. Maja oficjalnie wchodzi do świata freak fightów (...) Pierwsza walka Mai Staśko (tej od oskarżania mężczyzn o gwałty i robieniu zasięgów na krzywdzie innych) ma się odbyć 17.09.2022 w Gliwicach. Jej przeciwniczką będzie Monika Laskowska aka Najlepsza Polska Dziennikarka [pisownia oryginalna – przyp. red.]” – pisał wówczas Patryk „Skju” Sykut, jeden z wideoblogerów tworzących znany team „Pyta.pl”.

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe