„Jak podsumować 15 lat?” Znana dziennikarka odchodzi z „Dzień dobry TVN”

Anna Wendzikowska odchodzi z „Dzień dobry TVN”. Dziennikarka zamieściła długi wpis na Instagramie.
 „Jak podsumować 15 lat?” Znana dziennikarka odchodzi z „Dzień dobry TVN”
/ zrzut ekranu z TVN

Anna Wendzikowska dołączyła do obsady programu „Dzień dobry TVN” w 2007 r. Jej głównym zadaniem było przeprowadzanie wywiadów z aktorami i twórcami filmowymi podczas międzynarodowych festiwali i premier kinowych.

„To dla mnie trudny post… Nie sądziłam, że kiedyś będę go pisać. Jestem wierna, nie lubię zmian, przywiązuję się i zawsze wolę naprawiać niż wymieniać… Ale czasami życie pisze dla nas scenariusz niespójny z naszymi planami i nie warto się z życiem przepychać, bo ono zawsze wie lepiej… We wrześniu świętowałabym okrągłą rocznicę mojej pracy w »Dzień dobry TVN«. Jak podsumować 15 lat? Nie umiem, to mój najdłuższy związek, więc wrzucam kilka zdjęć, które pokazują, jak bardzo kochałam robić to, co robiłam… a na końcu jedno z moich pierwszych zdjęć ze studia. Niech to posłuży jako podsumowanie. I came a long way [przeszłam długą drogę – przyp. red.]” – napisała dziennikarka.

„Dziękuję! Za wszystkie lekcje, lekcje zawodu i lekcje życia, za każdą szansę, za każdy wywiad, a były ich tysiące – rozmawiałam chyba z każdym możliwym hollywoodzkim aktorem, każda rozmowa była dla mnie cenna. Wezmę wszystko, czego się nauczyłam i zrobię z tego coś jeszcze lepszego! I choć uroniłam kilka łez, wiadomo kawał życia, zostawiam za sobą, to uczuciem dominującym jest wdzięczność” – czytamy.

„Jestem wdzięczna przede wszystkim wam, którzy mnie oglądaliście i wspieraliście przez te wszystkie lata… Bez was nie byłoby nic! Pokornie proszę o wasze wsparcie na kolejnych etapach mojej wędrówki…” – zakończyła swój wpis Anna Wendzikowska.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe