Mocna reakcja Marcina Najmana. Tak odpowiedział hejterom [WIDEO]

Marcin Najman opublikował w mediach społecznościowych nagranie z TikToka. Odpowiedział na nim hejterom w realnym życiu. Filmik błyskawicznie zdobył mnóstwo wyświetleń.
Marcin Najman Mocna reakcja Marcina Najmana. Tak odpowiedział hejterom [WIDEO]
Marcin Najman / Screen z kanału YouTube / Marcin Najman Official


Polski zawodnik wystąpił ostatnio w walce wieczoru MMA VIP 4. Pięściarz padł na deski już po pierwszym ciosie. Pojawiło się wiele wątpliwości po tym, jak sędzia Piotr Michalak przerwał spotkanie. W drugiej rundzie „El Testosteron” sprawował się lepiej, lecz oponent był na to przygotowany i odparowywał ciosy.

W tym roku Najman stoczy dwie walki. Jedna z nich to będzie rywalizacja na gołe pięści. Natomiast w turnieju WOTORE będzie miało miejsce starcie z Pawłem Jóźwiakiem.

Marcin Najman odpowiada hejterom

„El Testosteron” na najnowszym nagraniu opowiedział o swoim starciu z hejterami.

– Moi drodzy, miałem okazję kilka dni temu przekonać się, jak wygląda spotkanie hejterów z internetu, sprzed komputera, telefonu i także dużej odległości. Jak wygląda takie spotkanie później oko w oko, w życiu realnym. Szedłem sobie z rodziną, z córką, żoną i pieskiem koło takiego boiska. Grało tam takich z dziesięciu między 18–20 lat. Kibicowały im jakieś narzeczone, więc podejrzewam, że chyba to był powód, żeby się popisać. Jak odszedłem i byłem już w jakiejś odległości 200–300 metrów dalej, usłyszałem z daleka jakieś zaczepne odgłosy w swoim kierunku. No więc postanowiłem się wrócić i dopytać, który to taki odważny. I pokażę wam, jak to starcie wyglądało w życiu realnym – relacjonował pięściarz.
 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe