"Pomimo ustaleń klubu..." Tak Lewandowski załatwił sprawę z numerem "9"

Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski Robert Lewandowski został w piątek zaprezentowany jako zawodnik hiszpańskiego klubu FC Barcelona w koszulce z numerem dziewięć na plecach. Wydarzenie odbyło się na stadionie Camp Nou w stolicy Katalonii.
/ PAP/EPA/ALEJANDRO GARCIA

Wprawdzie Polak był już zaprezentowany jako nowy gracz “Dumy Katalonii” w lipcu w Las Vegas podczas zgrupowania klubu w USA, ale w wydarzeniu tym nie uczestniczyli kibice Barcelony. Wówczas też jego koszulka nie miała numeru.

Nowy piłkarz FC Barcelona podczas oficjalnej konferencji prasowej został zapytany m.in. o kwestię numeru 9, który ostatecznie został mu przekazany dzień przed prezentacją.

— Pomimo ustaleń klubu dotyczących numeru, chciałem też osobiście porozmawiać na ten temat z Memphisem. Powiedział, że to rozumie i nie ma z tym problemu. Chciałem wyjaśnić tę sytuację, żeby nie było między nami jakichś nieporozumień. Zresztą od początku siedzimy razem przy stoliku, w szatni też mamy miejsca koło siebie, więc ten kontakt jest częsty. Mam z nim od początku fajny "flow". Nie ma między nami żadnych problemów

— zaznaczył nowy as Blaugrany.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe