Materna żegna się z „Newsweekiem” i wbija szpile Sekielskiemu. „Jeśli przyjdzie w moim życiu taki moment…”

Jeżeli przyjdzie kiedyś w moim życiu taki moment, że będę zwalniał Redaktora Sekielskiego, to oczywiście dostanie on możliwość pożegnania się ze swoimi sympatykami – stwierdził Krzysztof Materna, który po 10 latach żegna się z tygodnikiem „Newsweek”.
Krzysztof Materna Materna żegna się z „Newsweekiem” i wbija szpile Sekielskiemu. „Jeśli przyjdzie w moim życiu taki moment…”
Krzysztof Materna / fot. YouTube / TVN

 

Krzysztof Materna publikował felietony na łamach tygodnika „Newsweek” od 2012 r., zaproszony do współpracy przez ówczesnego szefa naczelnego gazety Tomasza Lisa. Nowy redaktor naczelny pisma Tomasz Sekielski nie przedłużył współpracy z niektórymi felietonistami. Wśród nich znalazł się także Materna.

„Szanowni Państwo, nie jest już żadną tajemnicą, że po 10 latach cotygodniowego felietonu Newsweek zrezygnował ze mnie jako felietonisty. Jestem daleki od analizowania przyczyn tej decyzji Redaktora Naczelnego, Pana Tomasza Sekielskiego. Każdy redaktor naczelny ma prawo układania sobie zawartości pisma według własnego uznania. Niestety, nie otrzymałem od redakcji szansy na pożegnanie się z moimi czytelnikami w Newsweeku, nad czym ubolewam, bo jestem wychowany w innej kulturze pożegnań” – napisał na Instagramie.

Nie omieszkał także wbić szpili nowemu naczelnemu „Newsweeka”. Oświadczył, że jeśli przyjdzie mu kiedyś zwalniać Tomasza Sekielskiego, „to oczywiście dostanie on możliwość pożegnania się ze swoimi sympatykami”.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe