Skandaliczny wpis Sikorskiego. Uderzył w ministra sprawiedliwości

Kolejny obraźliwy wpis europosła PO Radosława Sikorskiego.
Radosław Sikorski / screen YT/EP Skandaliczny wpis Sikorskiego. Uderzył w ministra sprawiedliwości
Radosław Sikorski / screen YT/EP

Europoseł Platformy Obywatelskiej, a w przeszłości szef resortu spraw zagranicznych słynie z ostrych i obraźliwych komentarzy pod adresem polityków partii rządzącej. Tym razem postanowił uderzyć w ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę.

„To, że Ziobro obsikuje nogawki lepszym od siebie to żadna nowość. Ale to, że przez niego Polska zamiast 770 zł miliardów na rozwój dostaje € mln kary dziennie woła o pomstę nie tylko do nieba” – napisał.Ziobro komentuje sprawę FrasyniukaPrzypomnijmy, że wrocławski sąd warunkowo umorzył w czwartek sprawę Władysława Frasyniuka oskarżonego o znieważenie żołnierzy. Chodzi o słowa byłego posła i opozycjonisty z czasów PRL na antenie TVN24, które zdaniem prokuratury stanowiły znieważenie polskich żołnierzy. Orzeczenie jest nieprawomocne. Prokuratura zapowiedziała apelację.

– Polski Żołnierzu, pamiętaj, żaden śmieć nie jest w stanie Cię obrazić. Bronisz nas, naszych dzieci, domów, Ojczyzny. Na polskie sądy może nie masz co liczyć, ale na Polaków zawsze. Jesteśmy z Ciebie dumni. Chwała Ci, polski Żołnierzu – skomentował sprawę Zbigniew Ziobro.

ZOBACZ WIDEO: Dziennikarka TVN24 zapytała Zbigniewa Ziobrę czy przeprosi Władysława Frasyniuka...


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe