"Nazwał mojego ojca 'żydowskim renegatem i antysemitą'..." Dawid Wildstein odpowiada Janowi Hartmanowi

- Mianowanie przez Glińskiego do Rady Muzeum Polin Bronisława Wildsteina, żydowskiego renegata i antysemity, zajadle wspierającego antyżydowską retorykę tzw. prawicy i pachołka reżimu to więcej niż prowokacja - to jak splunięcie w twarz polskiemu Żydowi. Czyli jak zawsze - napisał znany z kontrowersyjnych wypowiedzi Jan Hartman.
Jan Hartman
Jan Hartman / Jan Hartman Filozof

- Hartman nazwał mojego Ojca „żydowskim renegatem i antysemitą". Mógłbym to samo napisać o Hartmanie, ale po co. Hartman to tylko zwyczajny idiota, zwykły pajac, którego własne środowisko ma za śmiecia i szmatę i wykorzystuje tylko w charakterze pitbulla, gdy trzeba kogoś opluć..

Skądinąd proponuję wyobrazić sobie wrzask, jaki podniósłby Onet, TVN czy inne GW, gdyby kogoś od nich tak opisano. Pewnie Amnesty International by nawet wydało komunikat.

Kurde, przeczytałem całość wyrzygu Hartmana. Poza wszystkim, chamstwem, głupotą etc., to ten tekst jest antysemicki. Wręcz podręcznikowo. Mam pytanie do Uniwersytetu Jagiellońskiego czemu akceptuje ten syf, czemu nie reaguje na swojego pracownika? Czemu Polityka nie reaguje?

Skądinąd, jak się komuś chce, polecam zajrzeć w komentarze tej szczujni od sinych razem. Ilość antysemickiego "mrugania okiem" imponuje. Tacy to postępowi fani Palikota i Tuska. Oczywiście połowa w z nich ma w opisie "czytam Tokarczuk, tolerancja"

- pisze w odpowiedzi syn Bronisława Wildsteina Dawid.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe