Adwokat Katarzyna R. miała dźgnąć dwóch mężczyzn i zaatakować policjantów. Wcześniej broniła „wolnych sądów”?

Słupska adwokat Katarzyna R. została zatrzymana przez policję z nocy z piątku na sobotę po tym, jak miała ranić nożem dwóch mężczyzn, następnie wsiąść do samochodu pod wpływem alkoholu oraz bić i znieważać funkcjonariuszy – informowało w sobotę jako pierwsze Polskie Radio Gdańsk.
 Adwokat Katarzyna R. miała dźgnąć dwóch mężczyzn i zaatakować policjantów. Wcześniej broniła „wolnych sądów”?
/ fot. Pixabay

Do zdarzeń z udziałem adwokat Katarzyny R. doszło w nocy z piątku na sobotę w Słupsku.

Jak podało Polskie Radio Gdańsk, przy ul. Lelewela 39-letnia Katarzyna R. miała ranić nożem dwóch mężczyzn w wieku 39 i 36 lat. Jednemu z nich miała zadać cios w pośladek, drugiego ugodziła w brzuch i szyję. Obaj trafili do szpitala. Ten lżej ranny już go opuścił.

Katarzyna R. krótko po tym zdarzeniu została zatrzymana przy ul. Hubalczyków przez policyjny patrol, który wcześniej otrzymał zgłoszenie o napaści dokonanej przez kobietę odpowiadającej rysopisowi poszukiwanej.

Adwokat miała prowadzić auto pod wpływem alkoholu. Z oświadczenia słupskiej policji, na które powołuje się Radio Gdańsk, wynika, że funkcjonariusze zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Została od niej pobrana krew do badań. 39-latka stawiała opór podczas zatrzymania, znieważała funkcjonariuszy oraz naruszyła ich nietykalność.

Katarzyna R. przebywa w policyjnej izbie zatrzymań.

Postępowanie w sprawie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku.

Broniła „wolnych sądów”?

Według użytkowników sieci to ta sama mecenas, która wrzucała do sieci grafiki z hasłami w obronie sędziów.

„To mówicie, że pani adwokat z @defensor_iuris dzisiejszej nocy raniła nożem wspóbiesiadnika libacji alkoholowej, a potem wsiadła do samochodu i wjechała w budynek i po zatrzymaniu awanturowała się z Policją?” – pisze na Twitterze Maciej Stańczyk, który opublikował zdjęcia.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe