Media: „Niemiecki dyplomata zatrzymany w związku ze śmiercią swojego męża. Ślady krwi były w całym domu”

Uwe Herbert Hahn, niemiecki dyplomata pracujący w konsulacie w Rio de Janeiro, został zatrzymany przez służby w związku ze śmiercią swojego męża – pisze singapurski dziennik "The Straits Times".
 Media: „Niemiecki dyplomata zatrzymany w związku ze śmiercią swojego męża. Ślady krwi były w całym domu”
/ fot. Flickr / (CC BY-SA 2.0)

Według informacji podanych przez singapurski dziennik, niemiecki dyplomata Uwe Herbert Hahn, pracujący w konsulacie w Rio de Janeiro, został zatrzymany w sobotę 6 sierpnia. Jest podejrzewany o zabójstwo swojego męża - pochodzącego z Belgii Waltera Henriego Maximiliena Biota.

Według mediów Hahn zadzwonił w piątek na numer alarmowy, aby zgłosić służbom, że jego mąż źle się poczuł, po czym upadł i uderzył w głowę. Gdy na miejsce przyjechali ratownicy, mężczyzna już nie żył.

Policjanci mieli zwrócić uwagę na rozbieżności w zeznaniach składanych przez niemieckiego dyplomatę. Lekarze natomiast stwierdzili, że mąż Hahna został przed śmiercią poważnie pobity.

– Na ciele znaleziono różne siniaki, między innymi na torsie – przekazała oficer z 14. komisariatu w Rio de Janeiro Camila Lourenco i dodała, że "ślady krwi były w całym domu".


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe