Orbán wyśmiał „lewicowe media”: Potrzebujemy mniej drag queen i więcej Chucka Norrisa

Viktor Orbán wystąpił w czasie kongresu amerykańskich konserwatystów, szydząc z tytułów, jakie przypisują mu „lewicowe media”.
Viktor Orban  Orbán wyśmiał „lewicowe media”: Potrzebujemy mniej drag queen i więcej Chucka Norrisa
Viktor Orban / Flickr.com / European People's Party, CC BY 2.0

Viktor Orbán przyleciał do Dallas w Teksasie i swoją wizytę rozpoczął od spotkania z byłym prezydentem Donaldem Trumpem.

Szef węgierskiego rządu skrytykował lewicowe media, stwierdzając, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co o nim myślą.

– Orbán – europejski rasista i antysemita, koń trojański Putina – mówił premier Węgier, który był gościem kongresu Conservative Political Action Conference. Spotykają się na nim konserwatyści z całych Stanów Zjednoczonych.

Wypowiedział również gorzkie słowa pod adresem Georga Sorosa. Ocenił, że miliarder stworzył armię w postaci organizacji pozarządowych czy centrów uniwersyteckich, które „starają się narzucić swą wolę przeciwnikom”.

– Byłem pierwszym, który sprzeciwił się nielegalnej imigracji – przekonywał polityk.

Viktor Orbán: Potrzebujemy mniej drag queen i więcej Chucka Norrisa

Największe owacje wywołały słowa Orbána, który poruszył temat rodziny oraz konieczności budowy „prawnego muru wokół naszych dzieci, aby chronić je przed ideologią gender”.

– Węgry to kraj stary, dumny, ale wielkości Dawida, który samotnie walczy z globalistycznym Goliatem. Potrzebujemy obrony totalnej – mówił Viktor Orbán.

– Potrzebujemy mniej drag queen i więcej Chucka Norrisa – skwitował premier Węgier.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe