Brutalny gwałt i zabójstwo na warszawskiej Pradze. Nowe informacje

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa i zgwałcenia 47-letniej kobiety, której ciało znaleziono w niedzielę w Parku Praskim w Warszawie. Kobieta była obywatelką Mołdawii, od około dwóch, trzech lat mieszkała w Polsce.
 Brutalny gwałt i zabójstwo na warszawskiej Pradze. Nowe informacje
/ fot. Lukas Plewnia / CC BY-SA 2.0

Według informacji przekazanych przez „Super Express”, ciało nagiej 47-letniej kobiety sprawca ukrył w krzakach. Na razie nie wiadomo, czy zginęła w Parku Praskim, czy została tam przewieziona dopiero po śmierci. „SE” poinformował także jako pierwszy, że kobieta została brutalnie zgwałcona.

Ciało kobiety znalazł w niedzielę rano w Parku Praskim pracownik firmy sprzątającej, który natychmiast zawiadomił służby.

Zabójstwo i gwałt w Parku Praskim

Według ustaleń śledczych kobieta, której ciało odnaleziono w niedzielę w Parku Praskim w Warszawie, to 47-letnia obywatelka Mołdawii, która od dwóch, trzech lat mieszkała w Polsce.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga prok. Katarzyna Skrzeczkowska poinformowała, że śledztwo w sprawie zabójstwa i zgwałcenia 47-letniej kobiety wszczęła Prokuratura Rejonowa Praga Północ w Warszawie.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe