Kolejna ofiara tragicznego wypadku polskiego autokaru. Zmarł ciężko ranny ksiądz

Media obiegła informacja o śmierci kolejnej osoby, która zmierzała z pielgrzymką do Medjugorie. W wyniku ciężkich obrażeń zmarł ks. Grzegorz Radziszewski. Był kapelanem obwodu płockiego ZHR. Śmierć duchownego potwierdziła Inspektoria Warszawska Księży Salezjanów.
 Kolejna ofiara tragicznego wypadku polskiego autokaru. Zmarł ciężko ranny ksiądz
/ fot. YouTube / Super Express


Ks. Grzegorz Radziszewski został ciężko ranny w wypadku polskiego autokaru w Chorwacji. Pomimo szybkiej interwencji lekarskiej nie udało się go uratować. Salezjanie oraz członkowie ZHR poprosili o modlitwę za zmarłego. 

„Druhny i druhowie, przyjaciele ks. Grzegorz odszedł na wieczną wartę! Dziękujemy za Twoją służbę, za Twój uśmiech, za to że byłeś z nami w dobrych i trudnych chwilach [pisownia oryginalna – przyp. red.]” – przekazał na swoim profilu obwód płocki ZHR.

Druhny i druhowie, przyjaciele ks. Grzegorz odszedł na wieczną wartę! Dziękujemy za Twoją służbę, za Twój uśmiech, za...

Opublikowany przez Obwód Płocki ZHR Poniedziałek, 8 sierpnia 2022

 

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Księdza Grzegorza Radziszewskiego SDB, który zginął w wypadku...

Opublikowany przez Salezjanie - inspektoria warszawska Poniedziałek, 8 sierpnia 2022


Wypadek polskiego autokaru miał miejsce nad ranem na autostradzie A4 na północ od stolicy Chorwacji Zagrzebia. Pojazd w pewnej chwili zjechał z drogi i wpadł do rowu. W wypadku zginęło 13 osób. Wszyscy uczestnicy to Polacy, którzy jechali do Medjugorje.  


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe