„Agresywna kłamczucho”. Senator PO nakłamała? Jest już wezwanie przedsądowe

„PiS tworzą członkowie PZPR i agencji SB. Pawłowicz, Piotrowicz, Czabański, Zybertowicz, Jasiński, Karski, Krzyże, Kujda, Przyłębski, Pietrzak. To zbieranina komunistów!” – napisała senator PO Jadwiga Rotnicka.
Pinokio „Agresywna kłamczucho”. Senator PO nakłamała? Jest już wezwanie przedsądowe
Pinokio / Pixabay.com

Nie należałam nigdy do żadnej partii, ani dawniej, ani po 1989 r. Co z pani za naukowiec, skoro BEZ ŻADNYCH DOWODÓW przykleja mi pani łaty i cechy swego własnego środowiska. CZEKAM na PRZEPROSINY! Polski parlament i polskie uczelnie zaszły na psy, zatrudniając takich podłych ludzi.

Pani ROTNiCKA  @JRotnicka, agresywna kłamczucho z Senatu! Kompromitujesz polską naukę.. Brzydkie, podłe, nienawistne wnętrze.. Czekam na przeprosiny [pisownia oryginalna – przyp. red.]

– odpowiedziała sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz.

A że się nie doczekała, wysłała wezwanie przedsądowe.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Wiadomości
Konrad Wernicki w Radiu Gdańsk o zatrzymaniu cen energii: Solidarność ma swoich ekspertów, którzy mogą pomóc

- Solidarność ma takie zdanie, że już nie warto dorzucać pieniędzy do rynku w formie dopłat, bo to podbija inflację, Solidarność jest tego świadoma. Wczoraj odbyło się ważne spotkanie robocze pomiędzy premierem Morawieckim a Piotrem Dudą i resztą liderów Solidarności, na którym Solidarność zaproponowała powołanie zespołu rząd-Solidarność, złożonego z ekspertów. Jako największy związek zawodowy w Polsce Solidarność ma swoich ekspertów ds. prawnych, ds. energetyki, którzy mogą pomóc - mówił w audycji "Ludzie i Pieniądze" na antenie Radia Gdańsk Konrad Wernicki, której głównym tematem była walka z rosnącymi cenami energii.

To on zastąpi Michała Dworczyka? Wiadomości
To on zastąpi Michała Dworczyka?

Wszystko wskazuje na to, że stanowisko szefa KPRM obejmie b. marszałek Sejmu Marek Kuchciński - powiedział w czwartek na antenie Polsat News szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Jak dodał, powołanie Kuchcińskiego może nastąpić w najbliższych dniach.

Rosyjscy żołnierze śpiewają la la la. Jakbym oglądał film fabularny o czasach ZSRR [WIDEO] Wiadomości
Rosyjscy żołnierze śpiewają "la la la". "Jakbym oglądał film fabularny o czasach ZSRR" [WIDEO]

Rosjanie w Jekaterynburgu przed wyjazdem na front mieli okazję posłuchać muzyki na żywo. Wokalistka ubrana w biały strój przypominający mundur śpiewała w obozie wojskowym nr 32 w w tym mieście. "Czasami oglądając nagrania z Rosji, czuję się, jakbym oglądał film fabularny o czasach ZSRR" - napisał na Twitterze korespondent Polsat News na Ukrainie Mateusz Lachowski.

Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe