Floryda: Wyskoczył z krzaków z maczetą i garścią jagód w ręku. Był kompletnie nagi [WIDEO]

Media obiegło zaskakujące nagranie z Florydy w USA, na którym widać nietypowe zachowanie mężczyzny. Wyskoczył on z krzaków z maczetą i trzymał garść jagód w ręku.
Floryda: Nagi mężczyzna zrobił zamieszanie Floryda: Wyskoczył z krzaków z maczetą i garścią jagód w ręku. Był kompletnie nagi [WIDEO]
Floryda: Nagi mężczyzna zrobił zamieszanie / Screen z kanału YouTube / Volusia Sheriff's Office

Następnie zaczął grozić napotkanej osobie, by natychmiast oddała mu swoje ubrania. Po chwili wsiadł do samochodu i odjechał. Policji szybko udało się odnaleźć sprawcę zamieszania.

Przechodzień w rozmowie z New York Post relacjonował, że spotkało go coś szokującego. W pewnej chwili z krzaków wyskoczył nagi Brandon Wright, który trzymał garść jagód i maczetę.

– Napastnik grożąc mężczyźnie maczetą, zażądał, by ten oddał mu telefon, portfel i wszystkie swoje ubrania – relacjonował mężczyzna dla New York Post.

Przechodzień bez chwili zastanowienia zaczął się rozbierać, by bardziej nie rozzłościć agresora. Wówczas ten rzucił w niego maczetą. Mężczyzna miał szczęście, że nie został poważnie zraniony.

Do akcji wkroczył policyjny helikopter

Policjanci, którzy otrzymali zgłoszenie z pobliskiej stacji paliw, szybko przystąpili do działania. Za agresorem wysłano policyjny helikopter, który przekazywał dane o zachowaniu mężczyzny.

Wright krzyczał do napotkanych osób i wyszedł na ruchliwą ulicę. W pewnej chwili zaczął nawet robić pompki.

Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, poddał się bez stawiania oporu. Jak informuje New York Post, mężczyzna jest znany z poważnych przestępstw. Ma na swoim koncie porwanie, posiadanie broni i narkotyków. W przeszłości atakował również policjanta na służbie.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Wiadomości
Konrad Wernicki w Radiu Gdańsk o zatrzymaniu cen energii: Solidarność ma swoich ekspertów, którzy mogą pomóc

- Solidarność ma takie zdanie, że już nie warto dorzucać pieniędzy do rynku w formie dopłat, bo to podbija inflację, Solidarność jest tego świadoma. Wczoraj odbyło się ważne spotkanie robocze pomiędzy premierem Morawieckim a Piotrem Dudą i resztą liderów Solidarności, na którym Solidarność zaproponowała powołanie zespołu rząd-Solidarność, złożonego z ekspertów. Jako największy związek zawodowy w Polsce Solidarność ma swoich ekspertów ds. prawnych, ds. energetyki, którzy mogą pomóc - mówił w audycji "Ludzie i Pieniądze" na antenie Radia Gdańsk Konrad Wernicki, której głównym tematem była walka z rosnącymi cenami energii.

To on zastąpi Michała Dworczyka? Wiadomości
To on zastąpi Michała Dworczyka?

Wszystko wskazuje na to, że stanowisko szefa KPRM obejmie b. marszałek Sejmu Marek Kuchciński - powiedział w czwartek na antenie Polsat News szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Jak dodał, powołanie Kuchcińskiego może nastąpić w najbliższych dniach.

Rosyjscy żołnierze śpiewają la la la. Jakbym oglądał film fabularny o czasach ZSRR [WIDEO] Wiadomości
Rosyjscy żołnierze śpiewają "la la la". "Jakbym oglądał film fabularny o czasach ZSRR" [WIDEO]

Rosjanie w Jekaterynburgu przed wyjazdem na front mieli okazję posłuchać muzyki na żywo. Wokalistka ubrana w biały strój przypominający mundur śpiewała w obozie wojskowym nr 32 w w tym mieście. "Czasami oglądając nagrania z Rosji, czuję się, jakbym oglądał film fabularny o czasach ZSRR" - napisał na Twitterze korespondent Polsat News na Ukrainie Mateusz Lachowski.

Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe