"Jesteś złodziejką". Stanowski skierował mocne słowa do byłej gwiazdy TVP

Krzysztof Stanowski w programie "Dziennikarskie Zero" skomentował kontrowersyjną działalność "Macademian Girl", która kilka lat temu zasłynęła z bycia blogerką modową i prowadzącą program śniadaniowy w Telewizji Polskiej. Aktualnie celebrytka ma zupełnie inne zainteresowania, które wyraźnie nie przypadły do gustu Krzysztofowi Stanowskiemu.
/ zrzut ekranu/YouTube/Krzysztof Stanowski

Krzysztof Stanowski i mocne słowa w programie "Dziennikarskie Zero"

"Macademian Girl" - pod tym pseudonimem swoją karierę rozpoczynała Tamara Gonzales-Perea. Wówczas wschodząca celebrytka zajmowała się modą. Następnie jej kariera zaczęła nabierać rozpędu. Pani Tamara została w roku 2018 jedną z prowadzących program "Pytanie na śniadanie" w TVP. Pojawiła się także w tanecznym show "Taniec z gwiazdami". Jednak w ostatnim czasie na jej temat jest głośno z zupełnie innego powodu.

Tamara Gonzales-Perea pojawiła się w jednym z niedawnych odcinków programu "Sprawa dla reportera". Okazało się, że dawna ekspertka od spraw mody teraz przedstawia się jako „terapeutka uzdrawiania dźwiękiem”.

– Jestem na co dzień terapeutką ustawień systemowych, praktykiem totalnej biologii, soul couchem (trenerem duchowym- przyp. red.) i terapeutką uzdrawiania dźwiękiem. Ale ja głęboko wierzę, że każdy z nas jest swoim własnym uzdrowicielem – powiedziała Tamara w „Sprawie dla reportera”.

Popis swoich "umiejętności" dawna influencerka dała w programie, co przyciągnęło uwagę wielu osób, które postanowiły bliżej przyjrzeć się działalności dawnej prowadzącej programu "Pytanie na śniadanie".

W tym gronie znalazł się między innymi Krzysztof Stanowski, który w nowym odcinku "Dziennikarskiego Zera" na Kanale Sportowym skierował dość mocne słowa pod adresem byłej blogerki. Stanowski delikatnie mówiąc - wyraził wiele swoich wątpliwości, co do moralności działalności Pani Tamary. Znany dziennikarz skupił się między innymi na przedmiotach, które Gonzales-Perea posiada w sprzedaży w swoim sklepie oraz na warsztatach, których jest organizatorem.

Najwięcej wątpliwości wywołują przedmioty ze sklepu Gonzales-Perea, które rzekomo mają zapobiegać bardzo poważnym chorobom, jak na przykład nowotwory.

 – Nierzadko czaszkę z zielonego kamienia yunnan nazywa się czaszką zdrowia i piękna, ponieważ łagodzi objawy stresu. Ma silne właściwości lecznicze. Działa oczyszczająco, wspomaga dobre samopoczucie. Uważa się również, że może zapobiegać występowaniu nowotworów – czytamy w opisie jednej z czaszek, która jest dostępna w sklepie Pani Tamary.

Działalność byłej blogerki bardzo mocno skomentował Krzysztof Stanowski.

– Jesteś złodziejką. Tamara, jesteś obrzydliwa. Jesteś najgorszą wyłudzaczką pieniędzy. Jesteś prymitywną naciągarą, jesteś wrednym babskiem, które żeruje na naiwności głupich ludzi, rozumiesz? To od oglądania Ciebie można dostać raka i najlepsze zapobieganie temu, żeby nie dostać raka, to jest nieoglądanie Ciebie i niekupowanie Twoich produktów. Gdyby z Twojej czaszki wyjąć mózg i zostawić samą czaszkę, to organizm samoistnie by się oczyścił i radziłby sobie znacznie lepiej. Mam nadzieję, że kiedyś zgnijesz w pierdlu. Pozdrawiam – powiedział Stanowski.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe