Widzowie TVP mogą być rozczarowani. Manowska nie poprowadzi hitowego programu

W piątkowym wydaniu programu śniadaniowego "Pytanie na śniadanie" miała paść odpowiedź na temat tego, czy Marta Manowska w dalszym ciągu będzie prowadzącą jednego z hitowych programów rozrywkowych TVP – "The Voice Senior".
 Widzowie TVP mogą być rozczarowani. Manowska nie poprowadzi hitowego programu
/ Screen/YouTube: TVP VOD/Marta Manowska

The Voice Senior bez Marty Manowskiej

Marta Manowska to jedna z większych gwiazd Telewizji Polskiej. Prezenterka szerokiej publiczności dała się poznać przede wszystkim za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Prócz tego Manowska była również jedną z prowadzących "The Voice Senior". Z najnowszych informacji wynika, że gwiazdy TVP nie zobaczymy już w dotychczasowej roli w The Voice dla seniorów.

W piątkowym "Pytanie na śniadanie" dziennikarka Anna Lewandowska wyjawiła, że w kolejnej odsłonie "The Voice Senior" szykują się niemałe zmiany. Nową prowadzącą ma być prezenterka Małgorzata Tomaszewska. W związku z tym potwierdziły się doniesienia, że Marta Manowska nie pojawi się już w tej formule programu "The Voice" w dotychczasowej roli.

Powodem ma być nadmiar obowiązków Marty Manowskiej. Jednocześnie Lewandowska dodała, że gwiazda TVP dalej będzie pojawiać się w programach "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium Miłości".


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Wiadomości
Konrad Wernicki w Radiu Gdańsk o zatrzymaniu cen energii: Solidarność ma swoich ekspertów, którzy mogą pomóc

- Solidarność ma takie zdanie, że już nie warto dorzucać pieniędzy do rynku w formie dopłat, bo to podbija inflację, Solidarność jest tego świadoma. Wczoraj odbyło się ważne spotkanie robocze pomiędzy premierem Morawieckim a Piotrem Dudą i resztą liderów Solidarności, na którym Solidarność zaproponowała powołanie zespołu rząd-Solidarność, złożonego z ekspertów. Jako największy związek zawodowy w Polsce Solidarność ma swoich ekspertów ds. prawnych, ds. energetyki, którzy mogą pomóc - mówił w audycji "Ludzie i Pieniądze" na antenie Radia Gdańsk Konrad Wernicki, której głównym tematem była walka z rosnącymi cenami energii.

To on zastąpi Michała Dworczyka? Wiadomości
To on zastąpi Michała Dworczyka?

Wszystko wskazuje na to, że stanowisko szefa KPRM obejmie b. marszałek Sejmu Marek Kuchciński - powiedział w czwartek na antenie Polsat News szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Jak dodał, powołanie Kuchcińskiego może nastąpić w najbliższych dniach.

Rosyjscy żołnierze śpiewają la la la. Jakbym oglądał film fabularny o czasach ZSRR [WIDEO] Wiadomości
Rosyjscy żołnierze śpiewają "la la la". "Jakbym oglądał film fabularny o czasach ZSRR" [WIDEO]

Rosjanie w Jekaterynburgu przed wyjazdem na front mieli okazję posłuchać muzyki na żywo. Wokalistka ubrana w biały strój przypominający mundur śpiewała w obozie wojskowym nr 32 w w tym mieście. "Czasami oglądając nagrania z Rosji, czuję się, jakbym oglądał film fabularny o czasach ZSRR" - napisał na Twitterze korespondent Polsat News na Ukrainie Mateusz Lachowski.

Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe