Agnieszka Burzyńska odchodzi ze „Stanu po Burzy”

Agnieszka Burzyńska nie będzie już tworzyć wraz z Andrzejem Stankiewiczem popularnego programu Onetu „Stan po Burzy”.
 Agnieszka Burzyńska odchodzi ze „Stanu po Burzy”
/ fot. YouTube / FAKT

„W związku z konfliktem interesów, wspólnie z moimi przełożonymi zdecydowaliśmy, że z dotychczasowej roli analityka/komentatora wydarzeń politycznych w Fakcie i Stanie po Burzy przejdę do roli gospodarza programu newsowego Fakt Live [pisownia oryginalna – przyp. red.]” – przekazała Agnieszka Burzyńska.

Jak podkreśliła, cieszy się, że „sytuacja została wyjaśniona i może podjąć kolejne wyzwanie zawodowe”. „W swojej pracy dziennikarskiej zawsze kierowałem się zasadą bezstronności i rzetelności. Obecnie zapewniłam przełożonym pełną przejrzystość mojej sytuacji” – dodała.

Przypomnijmy, że Burzyńska została zawieszona na początku lipca. Powodem były jej prywatne relacje z jednym z polityków opozycji. Dziennikarka sama poinformowała o tym swoją redakcję.

Katarzyna Kozłowska, naczelna „Faktu”, i Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onet.pl, podjęli taką decyzję w związku ze spekulacjami na temat potencjalnego konfliktu interesów związanego z pracą dziennikarską Burzyńskiej – zwraca uwagę branżowy portal press.pl.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe