Tragedia w Legionowie. Syn ofiary wypadku autokaru w Chorwacji popełnił samobójstwo

43-letni mężczyzna z Legionowa, syn ofiary tragicznego wypadku w Chorwacji, targnął się na własne życie – pisze „Super Express”.
 Tragedia w Legionowie. Syn ofiary wypadku autokaru w Chorwacji popełnił samobójstwo

Jak informuje „Super Express” syn 73-letniej kobiety, która była jedną z 13 ofiar śmiertelnych wypadku, do którego doszło 6 sierpnia w Chorwacji, popełnił samobójstwo. Wraz z kobietą jechała także jej córka, siostra zakonna. 43-letni syn został jednak w domu.

Gdy 43-latek dowiedział się o śmierci mamy, targnął się na własne życie. – Potwierdzam, że doszło do zdarzenia, w wyniku którego śmierć poniósł 43-letni mężczyzna – przekazała dziennikowi „Super Express” legionowska policja.

– To wielka tragedia, to się stało w sobotę, 6 sierpnia, gdy Mariusz dowiedział się o śmierci mamy. Usłyszałam, że przed domem Mariusza stoi karetka i policyjne samochody. Ja się nie mogłam ruszyć z miejsca, nie byłam w stanie zapytać nikogo, co się stało. Na niego zawsze można było liczyć, ze wszystkim był gotów pomóc. Śmierć mamy była dla niego ogromnym szokiem, on mieszkał tylko z nią – mówi jeden z mieszkańców Legionowa.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe