Oburzona polskim prawem Ostaszewska plażuje topless. "W Polsce można za to dostać MANDAT"

"Za granicą najczęściej plażuję topless i nikogo to nie dziwi. W Polsce można za to dostać nawet mandat" - grzmi na Instagramie aktorka Maja Ostaszewska, utyskując na obowiązujący w Polsce zakaz odsłaniania przez kobiety klatki piersiowej w miejscach publicznych.
Maja Ostaszewska Oburzona polskim prawem Ostaszewska plażuje topless.
Maja Ostaszewska / screen YT

"Zdjęcie z wakacji - beztroska, odpoczynek, plaża i ciało. Za granicą najczęsciej plażuję topless i nikogo to nie dziwi. W Polsce można za to dostać nawet mandat - oczywiście, jeśli jest się kobietą" - narzeka na Instagramie Maja Ostaszewska. 

"Dlaczego? Mamy różne ciała, ale jesteśmy równi i równe w swoich prawach. Wczoraj ruszyła bardzo fajna społeczna i oddolna akcja TOPFREEDOM.PL, której twórczynie upominają się o równość do odsłonięcia klatki piersiowej wszędzie tam, gdzie połowa społeczeństwa ma do tego prawo, w tym na plaży" - informuje aktorka.

"Takie myślenie jest mi bardzo bliskie więc polecam kampanię Waszej uwadze. Sama mam dosyć udawania, ze np nie istnieje coś takiego jak kobiece sutki. Cyrku wokół tak naturalnego zjawiska jak karmienie piersią" - podsumowała swój wpis Ostaszewska.

 


 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe