Katastrofa helikoptera z kandydatem na prezydenta na pokładzie. Przerażające nagranie z Panamy [WIDEO]

Media obiegło przerażające nagranie z Panamy, na którym widać, jak helikopter z kandydatem na prezydenta tego kraju rozbija się w gęstej dżungli.
Groźny wypadek helikoptera w Panamie Katastrofa helikoptera z kandydatem na prezydenta na pokładzie. Przerażające nagranie z Panamy [WIDEO]
Groźny wypadek helikoptera w Panamie / Screen z Twittera/Flight Emergency

Dimitri Flores to prawnik, który startuje w wyborach w 2024 r. Mężczyzna leciał z Changuinola do miasta David, kiedy doszło do tragicznego wypadku. Pasażerowie cudem uniknęli śmierci.

Na filmiku widać, jak helikopter leci nad górami, a następnie wpada w gęstą mgłę, która sprawia, że pilot nie jest w stanie dłużej kontrolować lotu.

Dimitri Flores poprosił o pomoc w mediach społecznościowych. Służby ratownicze przez trzy godziny wędrowały po lesie deszczowym i szczęśliwie uratowały wszystkich sześciu pasażerów.

„Bracie, właśnie mieliśmy tu wypadek na wysokości 4,500 stóp w paśmie górskim. Jesteśmy w Jaramillo, bracie. Rozbiliśmy się. Potrzebujemy kogoś, kto nas uratuje, proszę. Jest nas sześć osób. Dzięki Bogu, że żyjemy” – miał apelować Flores. 
 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe