Znany dziennikarz TVN był zawieszony. Teraz ma poprowadzić „Dzień dobry TVN”

Jak nieoficjalnie podaje portal Wirtualnemedia.pl, były reporter „Faktów” Krzysztof Skórzyński może zostać wkrótce jednym z prowadzących program „Dzień dobry TVN”. 
 Znany dziennikarz TVN był zawieszony. Teraz ma poprowadzić „Dzień dobry TVN”
/ Flickr.com/Piotr Drabik/(CC BY 2.0)

Odejście Skórzyńskiego z „Faktów”

Krzysztof Skórzyński odszedł z „Faktów” i stracił program „Sprawdzam” emitowany w telewizji TVN24 po tym, jak wyciekła jego korespondencja z ministrem KPRM Michałem Dworczykiem, opublikowana przez portal Poufna Rozmowa. Z opublikowanych maili wynikało, że dziennikarz miał doradzać Dworczykowi, jak prowadzić kampanię informacyjną dot. szczepień przeciw COVID-19, co zostało uznane za nieetyczne. TVN zawiesił Skórzyńskiego, a po niemal miesiącu poinformowano, że redaktora odsunięto od tematyki politycznej i zajmie się on innymi projektami TVN Grupy Discovery.

Przypomnijmy, że „maile” pochodzące z tzw. afery mailowej ujawniane przez portal Poufna Rozmowa według ekspertów i służb mogą być częścią operacji specjalnej „Ghostwriter”, wykonywanej przez białoruskie i rosyjskie służby.

Nowa rola dziennikarza

Tymczasem Wirtualne Media donoszą, że Krzysztof Skórzyński może wkrótce dołączyć do grona prowadzących program „Dzień dobry TVN”. 

„Jak dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl, dziennikarz dostał taką propozycję. Do dogadania zostało kilka technicznych kwestii” – podano w publikacji. Zdaniem informatora serwisu wszystko wskazuje na to, że redaktor przyjmie propozycję.

– Krzysiek ma po tych wszystkich latach dość newsów, a „Dzień dobry TVN” to program, w którym może odpocząć od wielkiej polityki. Chciałby znaleźć dla siebie stałe miejsce w stacji, w ostatnim roku ciągle trafiał do innych działów. Skóra chciałby też dalej obsługiwać Puchar Świata w Skokach Narciarskich – powiedział informator. 

Nieoficjalnie wiadomo, że do grona prowadzących „Dzień dobry TVN” ma jesienią dołączyć celebrytka Małgorzata Rozenek-Majdan. Być może ona będzie partnerką Skórzyńskiego w prowadzeniu porannego show.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe