„Rząd to wie”. Joanna Mucha ma teorię nt. przyczyn śnięcia ryb w Odrze [WIDEO]

Posłanka Polski 2050 Joanna Mucha w jednym z programów serwisu Onet powiedziała, co jej zdaniem mogło być powodem dzisiejszej sytuacji na Odrze, która została skażona. Jak brzmi teoria wygłoszona przez byłą polityk Platformy Obywatelskiej?
 „Rząd to wie”. Joanna Mucha ma teorię nt. przyczyn śnięcia ryb w Odrze [WIDEO]
/ Screen/YouTube/ Joanna Mucha -" Onet Rano"

Joanna Mucha i jej teoria o sytuacji na Odrze

Sytuacja na Odrze to jeden z głównych tematów poruszanych w ostatnich dniach w mediach. Wciąż pada wiele pytań na temat przyczyny skażenia jednej z największych rzek w Polsce. Na ten temat głos zabrała Joanna Mucha w programie „Onet rano” w rozmowie z Beatą Tadlą.

– Jesteśmy pozbawieni informacji na przykład o tym, kiedy, gdzie były pobierane próbki do analizy – mówiła poseł Mucha.

– Pani zdaniem rząd to wszystko wie, tylko nie mówi, czy nie wie, bo się nie dowiedział? – dopytywała Beata Tadla.

– Rząd to wie, no to są akurat rzeczy, które rząd musi wiedzieć, tutaj nie ma takiej możliwości. Szczerze mówiąc, ja przez ostatnie dni dochodzę coraz bardziej do przekonania, że rząd doskonale wie, co było przyczyną tej katastrofy, i moja teoria jest taka, że robi dzisiaj wszystko, żeby się Polacy nie dowiedzieli – powiedziała polityk.

– Ale co chciałby ukryć w takim razie? – kontynuowała dziennikarka.

– Moim zdaniem, to jest moje przekonanie, jeszcze raz mówię z ostrożnością procesową, to jest moje przekonanie, że chce ukryć jakieś działania dużych przedsiębiorstw, dużych firm, które w jakiś sposób są związane z rządem – zdradziła Joanna Mucha.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe