"Wredne ci*unie". Konsternacja w "Dzień Dobry TVN" po wyznaniu gwiazdy. Interweniował wydawca

W środę piosenkarka i celebrytka Margaret była gościem w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała m.in. o planowanym występie podczas drugiego dnia Top of the Top Sopot Festival 2022. Prowadzący Filip Chajzer zauważył u niej nowy tatuaż, a gdy piosenkarka zdradziła co oznacza, na antenie zapanowała konsternacja. 
/ screen video TVN

W trakcie rozmowy prowadzący program Filip Chajzer zwrócił uwagę, że piosenkarka ma nowy tatuaż. Margaret wówczas pochwaliła się widzom rysunkiem i wyjaśniła, co on symbolizuje. Okazało się, że słowa które wytatuowała sobie na przedramieniu to... "Wredne ci*unie".

- To taki mój nowy kolektyw, który tworzę. On jest na scenie i poza sceną również. To dziewczyny, które robią fajne rzeczy, które się dobrze bawią i się wspierają - powiedziała beztrosko Margaret, powtarzając wulgarną nazwę. 

Wówczas Filip Chajzer odparł, że otrzymał komunikat "na ucho" od wydawcy programu, iż "to dalej telewizja poranna", i że "jest rano". To uspokoiło tymczasowo celebrytkę, która jednak pod koniec programu znów użyła zapisanego w tatuażu wulgaryzmu. 

Na twarzy Filipa Chajzera pojawiła się wówczas ewidentna konsternacja. Nastąpiło łączenie ze studiem w Warszawie, gdzie sprawę skomentował jeszcze krótko Andrzej Sołtysik.

- Powtórzone parę razy jest lepiej zapamiętane oczywiście - podsumował Sołtysik.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe