Znany stylista ocenił wygląd Tuska. „Paradował w rozpiętej koszuli, spod której wystaje…”

Ekspert od stylizacji Jacob Dali w rozmowie z „Super Expressem” ocenił wygląd dwóch najważniejszych liderów partyjnych – Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego.
 Znany stylista ocenił wygląd Tuska. „Paradował w rozpiętej koszuli, spod której wystaje…”
/ Flickr/Plamen Stoimenov (EU2018BG)/CC BY 2.0

Na pierwszy ogień poszedł Donald Tusk. Zdaniem Jacoba Dali przewodniczący PO zdecydowanie niczym się nie wyróżnia.

– Na chwilę obecną jest tak zwyczajnie, po prostu bardzo klasycznie i na czele wielu polityków wypada średnio – skomentował Dali. Stylista skrytykował szefa Platformy za „paradowanie w rozpiętej koszuli”.

– Lepiej by było też, gdyby Tusk częściej zakładał krawat, niż paradował w rozpiętej koszuli, spod której wystaje biały bawełniany podkoszulek – skwitował ekspert. Polecił byłemu premierowi zainwestowanie w garnitur szyty na miarę, z połyskiem.

A jak oceniony został Jarosław Kaczyński? Według Daliego prezes PiS lepiej prezentował się w latach 80. i 90. niż tych obecnie.

– Naprawdę miał lepszy styl. Wtedy bardziej dbał o swój wizerunek publiczny i na plus wyróżniał się wśród kolegów – komentuje Dali. W jego opinii obecnie prezes PiS często zakłada spodnie, które są zdecydowanie za duże – przynajmniej o dwa rozmiary.

– Aż proszą się o skrócenie u krawcowej – skwitował Jacob Dali.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Wiadomości
Konrad Wernicki w Radiu Gdańsk o zatrzymaniu cen energii: Solidarność ma swoich ekspertów, którzy mogą pomóc

- Solidarność ma takie zdanie, że już nie warto dorzucać pieniędzy do rynku w formie dopłat, bo to podbija inflację, Solidarność jest tego świadoma. Wczoraj odbyło się ważne spotkanie robocze pomiędzy premierem Morawieckim a Piotrem Dudą i resztą liderów Solidarności, na którym Solidarność zaproponowała powołanie zespołu rząd-Solidarność, złożonego z ekspertów. Jako największy związek zawodowy w Polsce Solidarność ma swoich ekspertów ds. prawnych, ds. energetyki, którzy mogą pomóc - mówił w audycji "Ludzie i Pieniądze" na antenie Radia Gdańsk Konrad Wernicki, której głównym tematem była walka z rosnącymi cenami energii.

To on zastąpi Michała Dworczyka? Wiadomości
To on zastąpi Michała Dworczyka?

Wszystko wskazuje na to, że stanowisko szefa KPRM obejmie b. marszałek Sejmu Marek Kuchciński - powiedział w czwartek na antenie Polsat News szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Jak dodał, powołanie Kuchcińskiego może nastąpić w najbliższych dniach.

Rosyjscy żołnierze śpiewają la la la. Jakbym oglądał film fabularny o czasach ZSRR [WIDEO] Wiadomości
Rosyjscy żołnierze śpiewają "la la la". "Jakbym oglądał film fabularny o czasach ZSRR" [WIDEO]

Rosjanie w Jekaterynburgu przed wyjazdem na front mieli okazję posłuchać muzyki na żywo. Wokalistka ubrana w biały strój przypominający mundur śpiewała w obozie wojskowym nr 32 w w tym mieście. "Czasami oglądając nagrania z Rosji, czuję się, jakbym oglądał film fabularny o czasach ZSRR" - napisał na Twitterze korespondent Polsat News na Ukrainie Mateusz Lachowski.

Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe