Naukowy wieczór z dr. Kaweckim: Polska technologia 2022! To naprawdę się dzieje. To nie fejk czy fotomontaż

Matko kochana… takie coś mam. To naprawdę się dzieje. To nie fejk czy fotomontaż. Takie ekrany i telefony i to jeszcze w polskim wydaniu. Cholerna duma. Pokaz na moim festiwalu Lema już 12 września. To będzie największe polskie technologiczne show. Ubrania z drukowanymi przez Polaków ekranami!
Ekran INURU Naukowy wieczór z dr. Kaweckim: Polska technologia 2022! To naprawdę się dzieje. To nie fejk czy fotomontaż
Ekran INURU / Screen FB Maciej Kawecki

Moja polska technologia roku 2022! Czuję się zaszczycony, że to konto jest pierwszym na świecie, które publikuje ten film. Byłem wczoraj świadkiem, gdy powstawał rękami najlepszego dla mnie polskiego operatora Łukasza Bernasia. I mam przekonanie, że to najważniejszy film, jaki tu kiedykolwiek z moich rąk wyszedł. Twórca nakręcił go dla Was. To nie jest deep fake, to prawda. Elon Musk dzięki Polakom po raz pierwszy znalazł się wczoraj na ekranie tworzonym techniką drukowania światła! To jest komunikacja i telefon przyszłości. Za kilka lat będzie mógł znaleźć się nawet pod naszą skórą, ratując w obszarze medycyny miliony istnień na świecie, w tym życie osobom chorym na cukrzycę.

Marcin Ratajczak i Patryk Barkowski po niekończącej się ilości porażek wreszcie jako pierwsi na świecie stworzyli PRAWDZIWĄ, ULTRACIENKĄ i o 90% tańszą niż istniejące obecnie na świecie technikę druku światła. Nazwali swój projekt Inuru, a ekrany Elfami. Obserwujcie to konto, bo możliwe, że to największa rewolucja w technologii, która wyszła z rąk Polaków. Przez ostatni czas tworzę na temat chłopaków reportaż, który będzie inny niż wszystkie. O tym, jaką cenę w Europie muszą zapłacić młodzi ludzie, by wdrożyć coś, co zmienia świat. Jego pokaz wraz z pokazem tej technologii zobaczycie 11 września o 10:00 (niedziela) w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie w ramach naszego festiwalu Bomba Megabitowa. Każdy z Was będzie mógł dotknąć takich ekranów i zobaczyć reportaż, który jest dla mnie najważniejszym obrazem, jaki stworzyłem. Zgłoszenia: michal@adhello.pl. Udostępniajcie ten film, niech trafi do Elona.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe